Boksa leģenda Taisons aizvada sparinga treniņu MMA būrī (VIDEO)

04/01/2021 13:09

Amerikāņu boksa leģenda un bijušais neapstrīdamais pasaules smagsvara čempions Maiks Taisons aizvadījis sparinga treniņu jauktās cīņas mākslas (MMA) būrī, iespējams, gatavojoties kādai no savām nākamajām izstādes cīņām.

Video, kurā vērojams 54 gadus vecais bokseris, sociālajā vietnē “Instagram” ievietoja “Kings MMA” zāles un Taisona personīgais treneris Rafaels Kordeiro. Taisona sparingpartneris bija profesionālais bokseris Maiks Rasels (4-1), kurš iepriekš palīdzēja Maikam sagatavoties izstādes cīņai ar Roju Džounsu.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Rafael Cordeiro (@kingsmma_hb)

Jau ziņots, ka 28. novembrī notikusī cīņa starp 54 gadus veco Taisonu (50-6) un 51 gadu veco Džounsu (66-9) noslēdzās neizšķirti, par ko lēma trīs Pasaules boksa padomes (WBC) tiesneši, kas dueli vērtēja neoficiāli. Nokauti nebija vērojami, tomēr abi veterāni aizvadīja atzīstamu cīņu. Taisons plāno turpināt aizvadīt izstādes cīņas arī 2021. gadā.

Taisons ir viens no visu laiku slavenākajiem planētas bokseriem. Viņš profesionālajā karjerā aizvadīja 58 cīņas, uzvaras gūstot 50 no tām, bet 44 bija ar nokautu. Taisons 20 gadu vecumā kļuva par visu laiku jaunāko pasaules čempionu smagsvaru kategorijā, pievēršot sev milzu uzmanību pasaules mērogā.

54 gadus vecais Taisons pēdējo reizi oficiālu maču aizvadīja pirms 15 gadiem, proti, 2005. gada jūnijā, kad viņš zaudēja Kevinam Makbraidam.

Pieslēgties

Dienas fokusā

27/02/2021 22:52

Lieliskais “Jame” un “YEKINDAR” sniegums ļauj “Virtus.pro” iekļūt “IEM Katowice 2021” finālā

“IEM Katowice 2021” “CS:GO” turnīra finālu sasniegusi Mareka “YEKINDAR” Gaļinska pārstāvētā “Virtus.pro”. Latvietis jau otro dienu pēc kārtas demonstrēja fantastisku sniegumu, kas duetā ar komandas biedra Džami “Jame” Ali parādīto…