Bolotņiks ieskicē nākotnes plānus: Vēlos iegūt Lindona Artūra WBO starpkontinentālo jostu

10/02/2021 17:30

Otrs labākais Latvijas bokseris Ričards Bolotņiks (18-5), kurš ir Pasaules boksa organizācijas (WBO) Eiropas čempions pussmagajā svarā, medijam “Boxing News 24” atklājis, ka viņš ir ieinteresēts nākamo dueli aizvadīt pret 29 gadus veco britu Lindonu Artūru (18-0), kurš savas karjeras laikā nav zaudējis nevienu cīņu.

30 gadus vecajam Bolotņikam šobrīd ir septiņu uzvaru sērija, bet pēdējo cīņu viņš uzvarēja pērnā gada decembrī, kad pēc tehniskā nokauta uzveica vācieti Seržu Mišelu. Ar šo panākumu viņš nosargāja savu Eiropas čempiona titulu.

“Nākamo dueli labprāt aizvadītu pret Lindonu Artūru,” noteica Bolotņiks. “Vēlos iegūt viņa WBO starpkontinentālo jostu. WBO un IBF rangos viņš ir nedaudz virs manis un tādēļ uzskatu, ka Artūrs ir īstais puisis, ar kuru man jācīnās. Viņš ir labs cīkstonis un nesen izcīnīja uzvaru pret Entoniju Jardi. Cīņa kā tāda nebija pārāk laba un domāju, ka es Artūram sagādātu lielas problēmas. Lindonam vajadzētu aizvadīt kārtīgu cīņu pret mani, lai saprastu, kā ir konkurēt ar vīru, kurš ir patiesi izsalcis!”

Bolotņiks izteicās, ka Artūra iepriekšējā cīņā viņa pretinieks Jarde nebija labā formā. “Viņš neizskatījās labi, taču jau drīzumā varētu atgūt formu. Esmu drošs, ka Jarde var rādīt labāku sniegumu un ja viņš atgriezīsies iepriekšējā līmenī, labprāt cīnītos arī ar viņu.”

“Anglijā esmu aizvadījis vairākas labas cīņas,” noteica Bolotņiks. “Labi tur pavadīju laiku, kad triumfēju “Golden Contract” finālā. Pat tagad saņemu ziņas no Anglijas boksa faniem, kuri vaicā, kad atkal cīnīšos šajā valstī. Savukārt, kad bija duelis Latvijā [pērn septembrī pret Hoziju Bērtonu], pie mums atbrauca Taisons Fjūrijs ar savu ģimeni un es triumfēju savu skatītāju priekšā. Varbūt varam aizvadīt nākamo dueli Rīgā? Visi supersērijas šovi Latvijā bija ļoti veiksmīgi, taču man patiktu cīņa arī Lielbritānijā.”

Bolotņiks septembra beigās klubā “Studio 69” pēc punktiem uzvarēja Bērtonu, kuru klātienē bija ieradies atbalstīt slavenais smagsvaru bokseris Fjūrijs. Uzvara “MTK Global” rīkotā “Golden Contract” turnīrā pret Bērtonu latvietim deva divu gadu līgumu par piecām cīņām. “MTK Global” paspārnē ir daudzi pazīstami bokseri, tajā skaitā britu supersmagsvars Fjūrijs.

Pieslēgties

Dienas fokusā

04/03/2021 09:43

Piecas kļūdas, no kurām Skudra varēja izvairīties

Vakar Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas “Dinamo” paziņoja par sadarbības izbeigšanu ar latviešu speciālistu Pēteri Skudru. Treneris, kurš Latvijas galvaspilsētā ierādās kā glābējs, bija spiests strādāt diezgan ekstrēmos apstākļos…