Brauns par Porziņģi: Vēlamies, lai viņš atgrieztos un justos tā, it kā viņš nav neko izlaidis

24/05/2024 14:28
Nokopēts
Kristaps Porziņģis un Džeilens Brauns

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Bostonas “Celtics” spēlētājs Džeilens Brauns sarunā ar “NBC Sports Boston” atzinis, ka katru dienu palīdz Kristapam Porziņģim sagatavoties atgriezties laukumā.

Jau vairāki Ziemeļamerikas mediji vēstījuši, ka Porziņģis šobrīd labi progresē, uzlabojot savu gatavību doties laukumā. Visticamāk, ka viņš piedalīsies jau ceturtajā sērijas spēlē, kas norisināsies “Pacers” mājvietā. Tiek atzīmēts, ka “Celtics” nesteidzas ar Porziņģa atgriešanos laukumā un vēlas turpināt būt konservatīvi jautājumos, kas saistīti ar viņa rehabilitāciju. Tajā pašā laikā viņš ir tuvu, lai atgrieztos laukumā.

Tikmēr Brauns atklājis, ka katru dienu cenšas uzturēt pozitīvu garastāvokli Porziņģim. “Vienkārši aprunājos ar viņu katru dienu, lai saprastu situāciju. Viņam joprojām ir jājūtas kā daļai no šī procesa, kā arī jāsajūt enerģija un vēlme. Mēs vēlamies, lai viņš atgrieztos un justos tā, it kā viņš nav neko izlaidis.”

Tāpat Brauns norādīja, ka ir pārrunājis taktiskās nianses ar Porziņģi, lai viņam būtu vieglāk uzreiz atgriezties spēlē. “Vienkārši dalos ar domām un to, kā spēle izskatīsies ar viņu laukumā. Tas ir vajadzīgs, lai viņš zinātu, kam ir jāgatavojas un, lai viņš uzreiz var dot pienesumu.”

ESPN: Pieaug optimisms par Porziņģa atgriešanos laukumā

 

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
6.02
4.11
1.55
6.77
4.41
1.47
5.52
3.51
1.71
2.69
-
1.42
1.24
5.75
12.5
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām