Brazīlijas izlases spēlētājs: Varbūt Latvija bija pelnījusi uzreiz kvalificēties OS, bet apstākļi ne vienmēr ir ideāli

07/07/2024 21:37
Nokopēts
Artūrs Žagars un Marselinju Uertass

Brazīlijas basketbola izlases spēlētājs Marselinju Uertass pēcspēles intervijā “TV6” ēterā komentējis maču pret Latviju.

Jau vēstīts, ka šodien Latvija “Arēnā Rīga” Parīzes olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīra finālā ar 69:94 zaudēja Brazīlijai, tādējādi nekvalificējoties olimpiādei. Uertass laukumā pavadīja 25 minūtes un 56 sekundes, gūstot 12 punktus, izcīnot četras bumbas zem groziem un izdarot septiņas rezultatīvas piespēles.

Brazīlija pirmajā ceturtdaļā iemet astoņus tālmetienus un “nolaupa” Latvijas sapni par OS

“Tas ir liels gods. Mēs zinām, cik tas ir sarežģīti sasniegt šo turnīru [Parīzes OS], cik smagi mums bija jācīnās pērn Pasaules kausā un šogad kvalifikācijā. To ir sarežģīti paveikt un tajā pašā laikā balva [iekļūšana OS] ir tik liela. Tāda ir basketbola būtība un tagad mums šis brīdis ir jāizbauda,” teica brazīlietis.

“Latvijai bija liels atbalsts no skatītājiem, spēles bija izpārdotas vairākus mēnešus pirms tām. Un Latvijas izlase ir to pelnījusi, viņi aizvadīja neticamu Pasaules kausu pērn, varbūt viņi pat bija pelnījuši uzreiz kvalificēties OS, bet apstākļi ne vienmēr ir perfekti un viņiem bija jāspēlē kvalifikācijā.

Pagājušajā gadā mēs viņiem smagi zaudējām spēlē, kurā uzvarot, mēs kvalificētos olimpiādei. Zinājām, ka šogad mums ir iespēja aizvadīs labāku spēli un izdarīt to, ko mēs neizdarījām pērn. Labi sagatavojāmies, aizvadījām fantastisku pirmo ceturtdaļu, kas mums deva tādu mieru, kāds mums nebija visā turnīrā. Ir brīži, kad lietām vienkārši ir jānotiek,” pārliecināts Uertass.

Latviju nogremdējušais Kaboklu atzīts par Rīgas OS kvalifikācijas turnīra MVP

TOP notikumi
1
X
2
1.51
4.48
5.95
1.61
4.1
5.25
1.38
5.18
7.51
1.43
4.76
6.99
3
3.1
2.45
2.25
3.75
2.9
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām