Briedis sevi turpina apkaunot, saģērbjoties par “Super Mario” Okolija un Česlaka cīņas vakara laikā

28/02/2022 00:13
Nokopēts
Mairis Briedis

Sevi apkaunot turpina Latvijas sportists Mairis Briedis, kurš saģērbies par labi zināmo spēļu varoni “Super Mario”, šādā tērpā piedaloties cīņu vakara studijā. Lielbritānijas bokseris Lorenss Okolijs svētdien Londonā aizstāvēja savu Starptautiskās Boksa organizācijas (WBO) čempiona titulu pirmajā smagajā svara kategorijā. Uz cīņu devies bija arī Briedis.

Okolijs O2 arēnā 12 raundu cīņā pēc punktiem uzvarēja Polijas bokseri Mihalu Češlaku. Visu tiesnešu lēmums bija vienbalsīgs – 117:110, 116:111 un 115:112. Briedis, tērpies datorspēļu varoņa Supermario tērpā, pēc dueļa iekāpa ringā pie Okolija un apsveica viņu ar uzvaru. Briedis šajā pavasarī savu Starptautiskās Boksa federācijas (IBF) čempiona jostu lūkos aizstāvēt pret austrālieti Džeiju Opetaiju. Pēc titulu aizstāvēšanas Briedis un Okolijs varētu tikties aci pret aci.

Kā zināms, Briedis ar absurdiem paņēmieniem jau ilgu laiku centies pievērst interneta personības Džeika Pola uzmanību, lai nopelnītu vieglu naudu, aizvadot cīņu ar viņu, taču Pols nesen atzina, ka pat nezina, kas ir Briedis, nosaucot viņu par Mario. Tādēļ šoreiz viņš bija saģērbies “Super Mario” tērpā un lauzītā angļu valodā pauda visai nesakarīgu vēstījumu Polam.

Komentāri - 1

  • rusoeb
    28/02/2022 02:20

    Kāpēc apkaunot ? Normāls piar gājiens. Ko jūs pāķi saprotat.

Jūsu anonīmais komentārs

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām