Brieža komandas finansiālie zaudējumi kopš Covid-19 pandēmijas sākuma sasnieguši sešciparu skaitli

13/06/2021 20:27

Latviešu vadošā boksera Maira Brieža finansiālie zaudējumi kopš pagājušā gada sākuma sasnieguši sešciparu skaitli, “Youtube” kanālam “Ģērbtuve” atklāja sportista menedžeris Raimonds Zeps.

Brieža komanda pirms Covid-19 pandēmijas sākuma zaudēja divus sponsorus, kuri nepagarināja līgumus, atklāja Zeps. Tāpat viņš stāstīja, ka finansiālie zaudējumi sasnieguši sešciparu skaitļa apmēru. “Šobrīd nav izdevies [aizpildīt finansiālo robu],” sacīja Zeps. “Bokserim pašam ir jāsamaksā par treniņiem, sparinga partneriem, medicīnu, treneriem un visu komandu. Kristaps [Porziņģis] aizbrauc uz savu klubu Teksasā, ieiet treniņu telpās un viss ir sakārtots un ne par ko nav jādomā. Boksā tev nav pat savas treniņu telpas…”

Zeps arī atklāja, ka gadā, pārdodot produkciju ar Brieža zīmolu, viņa komanda varot nopelnīt piecciparu skaitli. “Nav tā peļņa tik liela un jāņem vērā tirgus izmērs. Jebkurā gadījumā tas ir piecciparu skaitlis.” Menedžeris atzina, ka pēc 2017. gada cīņas pret Marko Huku ar televīzijas tiesību pārdošanu, nenosaucot konkrētus ciparus, izdevās nopelnīt tik daudz, lai “iegādātos jaunu automašīnu”. “[Oleksandra] Usika cīņā šajā ziņā bija rekords, bet supersērijas otrās sezonas fināls bija mazliet aiz Usika. Tendence pēc tam bija principā kritums.”

Finansiālie zaudējumi izskaidro Brieža pēdējā laika izmisīgos mēģinājumus sarunāt cīņu ar “Youtube” zvaigzni Džeiku Polu, kurš pievērsies boksam un aizvadījis dueļus ar citiem slaveniem cilvēkiem, kuriem iepriekš nav bijusi saistība ar boksu, piemēram, kādreizējo basketbolistu Neitu Robinsonu. Pola boksa prasmes ir galvas tiesu zemākas nekā Brieža un skaidrs, ka Briedis būtu šādas cīņas absolūts favorīts, tomēr šajā gadījumā latvietis gluži vienkārši grib cīņu ar Polu, jo viņam ir milzīgs fanu skaits sociālajos tīklos un tas garantētu ļoti lielu auditoriju un lielas summas par cīņu. Pols gan klaji ignorē latvieti, tomēr Briedis tik un tā mēģina viņu “sasniegt”.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Mareks Mejeris
01/08/2021 21:01

Latvijas vīriešu izlase rezultatīvā mačā Valmierā apspēlē Slovākiju

Latvijas vīriešu basketbola izlase šodien Valmierā pārbaudes spēlē uzvarēja Slovākiju. Spēle Vidzemes Olimpiskajā centrā beidzās ar rezultātu 91:84 (21:20, 29:19, 21:27, 20:18). Latvijas izlasē rezultatīvākais bija Rihards Lomažs, kurš guva…