Buncis: “Zemgale/LLU” sastāvā ir gandrīz 50 hokejisti, treneriem būs jāizdomā, kurš un kad spēlēs

22/09/2022 16:36
Nokopēts
Edgars Buncis

Latvijas čempiones “Zemgale/LLU” ģenerālmenedžeris Edgars Buncis sarunā ar Somijas mediju “Jatkoaika” pastāstījis par komandas gatavošanos debijai “Mestis” turnīrā.

“Mums sastāvā ir gandrīz 50 hokejisti. Pēc tam, kad sāksies “Mestis” čempionāts, treneriem būs cītīgi jāapdomā, kurš un kad spēlēs, kurā mačā un kurā [spēļu] sērijā. Spēlētāju fiziskajai sagatavotībai būs ļoti liela nozīme,” uzsver Buncis.

“Mūsu mērķis ir attīstīt Latvijas spēlētājus, bet durvis ir atvērtas arī ārzemniekiem un mēs ātri reaģēsim, ja tas būs nepieciešams. Gribam būt konkurētspējīgi abās līgās (“Optibet” hokeja līga (OHL) un “Mestis”). Iespējams, pat uzaicināsim somu hokejistus spēlēt pie mums, jo latviešu spēlētāju vienkārši vairs nav palicis,” skaidro funkcionārs.

“Jauno hokejistu attīstība ir mums ļoti svarīga, un šis ir mūsu mērķis numur viens dalībai “Mestis”. Spēlētāju attīstība ir atkarīga arī no komandas panākumiem un mums ir konkurētspējīgi mērķi pirmajai sezonai – vismaz iekļūt “play-off” turnīrā. Zinu, ka “Mestis” ir kvalitatīva līga un sasniegt šo mērķi nebūs viegli,” uzskata kluba pārstāvis.

“Lielākais mērķis ir spēlēt tādu hokeju, kas piesaistītu skatītājus uz arēnām gan Somijā, gan Latvijā. Arī garāki izbraukumi [četras spēles piecās dienās] ir mums sava veida izaicinājums. Skaidrs, ka komandai nebūs pārtraukuma, kad U20 izlase spēlēs Pasaules čempionātā, treneri un spēlētāji ir lietas kursā. Novembrī arī būs saspringtāk, jo mēs spēlēsim Kontinentālajā kausā, kas notiks Anglijā,” noslēdza Buncis.

Pirmo spēli “Mestis” jelgavnieki aizvadīs 30. septembrī, savā laukumā uzņemot “Peliitat” vienību. Savukārt jaunajā OHL sezonā “Zemgale/LLU” pēc diviem zaudējumiem čempionāta sākumā turpināja ar četrām uzvarām pēc kārtas.

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām