“Cavs” sper nākamo soli sastāva pārbūvē – izskatīs opcijas aizmainīt vienības līderi

Kevins Lavs, sportazinas.com
Kevins Lavs | Foto: NBA

Nacionālās basketbola asociācijas () komanda Klīvlendas “Cavaliers” gatava spert nākamo soli sastāva pārbūvē un maiņā iesaistīt vienības vadošo spēlētāju Kevinu Lavu, pavēstījis medija ESPN reportieris Adrians Vodžnarovskis.

Spēka uzbrucējs šosezon ir otrs rezultatīvākais “Cavaliers” spēlētājs ar vidēji 16,7 punktiem aiz talantīgā Kolina Sekstona, kuram 18,1 punkts mačā. Lavam vidēji ir arī “double-double”, jo viņam ir 10,7 atlēkušās bumbas.

Lavs šobrīd ir vecākais spēlētājs “Cavaliers” vienībā, jo viņam ir 31 gads. Nākamie vecākie basketbolisti ir Metjū Dellavedova (29), Tristans Tompsons (28) un Brendons Naits (28). Lavs joprojām demonstrē augstvērtīgu sniegumu, tomēr viņa aizmainīšanā abas puses būtu tikai ieguvējas.

Ņemot vērā, ka “Cavs” šosezon necīnās pa augstām vietām, komandai ir iespēja maiņas ceļā iegūt vai nu gados jaunus basketbolists vai drafta izvēles vai arī abus kopā un spert nākamo soli sastāva pārbūvē, koncentrējoties nākotnei. Vodžnarovskis uzzinājis, ka tieši tāds arī ir “Cavaliers” plāns.

Tikmēr Lavs var būt labs papildinājums kādai komandai, kurai nepieciešams pastiprinājums garajā galā un kura līdz ar to varētu sākt domāt par potenciālo titula izcīnīšanu. Līdz ar to Lavs var nonākt nomināli spēcīgākā komandā, bet “Cavs” var iegūt jaunus spēlētājus un/vai drafta izvēles.

“Cavaliers” cer, ka Lavu izdosies aizmainīt līdz 7. februārim, kad būs maiņu termiņa beigas. Līdz ar to tā varētu būt pirmā nozīmīgā maiņa šosezon, jo tādas pagaidām vēl kopš vasaras nav bijušas.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par