Četras sezonas bez “play-off” nav iemesls, lai atlaistu treneri, uzskata Detroitas ĢM

Džefs Blašils, sportazinas.com
Džefs Blašils | Foto: Detroitas "Red Wings"

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Detroitas “Red Wings” galvenais treneris turpinās darbu ar komandu, paziņoja vienības ģenerālmenedžeris Stīvs Aizermans.

Amerikāņu speciālists kļuva par “Red Wings” stūrmani 2015./2016. gada sezonā, pirms tam viņš trīs gadus nostrādāja Amerikas hokeja līgā (AHL), trenējot Detroitas fārmklubu – Grandrapidsas “Griffins”. Pirmajā sezonā ar “Red Wings” speciālists iekļuva “play-off”, taču tad četras reizes pēc kārtas komanda Stenlija kausa nepiedalījās.

Tomēr tas nav iemesls mainīt galveno treneri, uzskata ģenerālmenedžeris. Viņš atklāja, ka arī 2019./2020. gada sezonā, kura, iespējams, sāksies vien 2021. gada janvārī, Blašils turpinās trenēt Detroitas vienību.

Šajā sezonā “Red Wings” ir izteikta Austrumu konferences pastarīte, jo 71 spēlē komanda tikusi pie 17 panākumiem un ieņem pēdējo, 16. vietu. Arī ar paplašināto “play-off”, kurā spēlēs pa 12 vienībām no katras konferences, Detroitai nebija izredžu kvalificēties izslēgšanas mačiem.

2007./2008. gada sezonā “Red Wings” izcīnīja Stenlija kausu, bet nākamajā gadā spēlēja finālā. Kopš tā laika komanda nevienu reizi nav spējusi iekļūt konferences finālā, visbiežāk zaudējot “play-off” pirmajā kārtā.

Kopš 2017. gada Blašils trenē arī ASV nacionālo izlasi. Viņa vadībā tā divas reizes zaudēja ceturtdaļfinālā, bet 2018. gadā izcīnīja bronzas medaļās.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par