“City” sagrauj “United” Mančestras derbijā, “Milan” atgriežas pirmajā vietā Itālijā

06/03/2022 23:58
Mančestras City

Šovakar mači norisinājās visās Eiropas vadošajās futbola līgās.

Anglija

Mančestras “City” ar 4:1 apspēlēja citu pilsētas komandu “United”. Jau piektajā minūtē precīzs bija Kevins de Brujne, uz ko “United” atbildēja ar Džeidona Sančo vārtu guvumu. Prieki gan nebija ilgi, jo drīz de Brujne guva otros vārtus un uz pārtraukumu “City” aizgāja esot vadībā ar 2:1. Savukārt otrajā puslaikā “United” vārtsargu divas reizes pārspēja Alžīras izlases futbolists Rijads Marezs, palielinot komandas pārsvaru līdz 4:1.

Citā spēlē Londonas “Arsenal” ar 3:2 pieveica “Watford”.

Francija

Marseļas “Olympique” nespēja atgriezties otrajā pozīcijā, ar 0:1 zaudējot “Monaco” – 59. minūtē precīzs bija Želsons Martinšs. Vēl viens Monako futbolistu vārtu guvums tika atcelts pēc VAR sistēmas izmantošanas.

Vēl “St.Etienne” ar 1:0 pārspēja “Metz”, “Bordeaux” ar 0:2 zaudēja “Troyes”, “Nantes” izrādījās pārāka pār “Montpellier” ar 2:0, “Rennes” svinēja uzvaru pār “Angers” ar 2:0, “Lille” sagrāva “Clermont” ar 4:0, bet “Reims” un “Strasbourg” uzvarētāju nenoskaidroja – 1:1.

Vācija

Ceturto uzvaru pēc kārtas svinēja “Hoffenhaim”, izbraukumā pieveicot “Koln” ar 1:0. Par vienīgo vārtu autoru kļuva Štefans Pošs.

Itālija

“Milan” pēc uzvaras pār “Napoli” ar 1:0 atgriezies pirmajā pozīcijā A sērijā, atzīmējoties Olivjē Žirū. Ar identisku rezultātu noslēdzās mačs starp Turīnas “Juventus” un “Spezia”, uzvaru komandai atnesot Alvaro Morata.

Vēl “Venezia” ar 1:4 cieta sagrāvi pret “Sassuolo”, “Fiorentina” un “Verona” uzvarētāju nenoskaidroja – 1:1, savukārt vēl divās spēlēs vārti netika gūti – “Genoa” un “Empoli” mačā, kā arī “Bologna” un “Torino” cīņā.

Spānija

Trešo uzvaru pēc kārtas svinēja “Barcelona” – 2:1 pret “Elche”. Uzvaras vārtus 84. minūtē guva Memfiss Depajs, realizējot 11 metru soda sitienu. Vēl “Celta Vigo” ar 4:3 pārspēja “Mallorca”, “Cadiz” ar 2:0 uzvarēja “Rayo Vallecano”, bet Madrides “Atletico” ar 3:1 apspēlēja “Betis”.