Čukste pēc 1:8: Tur nevajag baigi iedziļināties, visi tāpat zina, kāpēc mēs šodien zaudējām

15/05/2024 21:19
Nokopēts
Kārlis Čukste
SPORTAZINAS.COM, EKSKLUZĪVI NO ČEHIJAS

Latvijas hokeja izlases aizsargs Kārlis Čukste pēc sagrāves pret Vāciju pasaules čempionātā spēlē sarunā ar portālu “Sportazinas.com” skaidrojis šāda snieguma iemeslus.

Jau vēstīts, ka šovakar Latvija Ostravā piedzīvoja katastrofu, zaudējot Vācijai ar 1:8. Čukste laukumā pavadīja 16 minūtes un 30 sekundes, izdarīja divus metienus pa vārtiem un maču pabeidza ar negatīvu lietderību -1.

Izvēloties starp “Latvija zaudēja” un “Vācija uzvarēja”, aizsargs izdara izvēli par labu otrajam variantam. “Viņi atnāca uz spēli gatavāki nekā mēs, tāds ir hokejs, ar to dzīve nebeidzas. Turnīrā ir daudz maču, mums priekšā ir iespēja atgūt savu spēli, un viss būs kārtībā.”

Šodien pēc pirmā perioda Latvija bija iedzinējos ar 0:2. “Bija daži brāķi. Domāju, ka šodien visi cilvēki komandā varēja nospēlēt labāk. Uz nākamo spēli jāsaņemas un būs labi,” pārliecināts hokejists. “Varbūt dažreiz pazuda koncentrācija, grūti teikt. Vācieši uz maču atbrauca gatavāki, un tāpēc uzvarēja. Tur nevajag baigi dziļi iedziļināties, es domāju, visi zina, kāpēc mēs šodien zaudējām. Vienkārši jāsaņemas,” turpināja spēlētājs.

Ābols: Ir jārāda raksturs un jāpaskatās spogulī – šobrīd vienkārši nepildām sarunāto

“Pat pie rezultāta 1:8 mums nav grūti atrast motivāciju, lai turpinātu spēlēt savu spēli. Mēs dzirdam, ka uz Ostravu atbraukušie fani bļauj “Latvija! Latvija!”, mēs zinām, ka mums ir labākie fani pasaulē. Ja tu nevari atrast nekādu motivāciju, tad tu dzirdi Latvijas fanu saukļus un ej tik uz priekšu. Vēl vajag spēlēt vienam par otru, un tad vispār viss būs labi,” par faniem izteicās aizsargs.

Savukārt jautāts, vai šādi mači aizmirstas ilgāk, Čukste atbildēja, ka šis mačs tiks aizmirsts jau pēc stundas.

Daugaviņš: Galvenais ir nepadoties un rādīt, kā cīnāmies līdz galam

TOP notikumi
1
X
2
5.78
4.35
1.54
1.49
4.34
6.52
4.15
3.34
1.95
1.33
-
2.85
3.75
-
1.2
3.6
-
1.22
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām