Daugaviņa pārstāvētās “Vityaz” treneris: Ja vieni spēlē, tad arī citiem jāatrod iespēja

Mihails Kravecs
Mihails Kravecs | Foto: Maskavas apgabala "Vityaz"

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Podoļskas “Vityaz” galvenais treneris sarunā ar “Izvestiya” paudis viedokli, ka līgai nevajadzētu apturēt čempionātu, bet pašiem klubiem būtu jāatrod iespēja aizvadīt mačus arī tad, ja tajos ir liels ar Covid-19 inficēto skaits.

Jau ziņots, ka 2020./2021. gada sezona pārvērtusies par katastrofu. Līga spiesta pārcelt mačus, komandām tiek noteikta karantīna, vienības aizvada spēles bez vairākiem pamatsastāva hokejistiem, bez treneriem – atkarībā no testu rezultātiem. Vakar Sanktpēterburgas SKA mačam pret “Sibir” pieteica komandu, kuras vidējais vecums bija 21,5 gadi. Savukārt galvenā trenera un viņa palīgu vietā uz soliņa bija daži speciālisti no kluba sistēmas, kā arī tā viceprezidents Romāns Rotenbergs.

Tikmēr starp procesa dalībniekiem netrūkst tādu, kuri uzskata, ka čempionāts ir jāturpina. “Man, protams, nav saprotami šie lēmumi, kad vieni atrod iespēju un spēlē, bet citi nē. Tas pats Habarovskas “Amur” spēlēja, lai gan komandā bija daudz “saslimušo”. Bet tagad vainu par visu uzliek trenerim. Ja vieni spēlē, tad arī citiem jāatrod iespēja,” uzskata Kravecs.

“Varbūt dažām vienībām tiešām nav hokejistu, lai varētu spēlēt. Uzreiz piešķirt tehnisko zaudējumu nebūtu pareizi, par visu jāziņo iepriekš un jāpamato. Protams, katrs gadījums ir atsevišķs, bet, ja jau vieni spēlē, tad arī citiem vajadzētu,” teica treneris.

Šosezon “Vityaz” pārstāv latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš, kurš ar sešiem (3+3) punktiem septiņos mačos ir komandas rezultatīvākais hokejists. Tikmēr Maskavas apgabala klubs ar sešiem punktiem septiņās spēlēs ieņem septīto pozīciju Rietumos.

Iepriekš vēstīts, ka Rīgas “Dinamo” vadība informēja KHL, ka rītdien paredzētais mačs pret Maskavas “Dynamo” nenotiks. “Rīgas “Dinamo” uzņemas visas šāda lēmuma sekas saskaņā ar KHL nolikumu un lūdz KHL informēt Maskavas “Dynamo” klubu par to, ka komandai nav jāierodas Rīgā,” teikts kluba paziņojumā.

Iepriekš tika atcelta arī spēle pret Ņižņijnovgorodas “Torpedo”, jo “Dinamo” rindās ir vairāki “saslimušie”. Nenotiks arī 29. septembrī paredzēta cīņa pret Maskavas CSKA, jo “Dinamo” ir noteikta karantīna līdz 5. oktobrim. Savukārt KHL prezidents Aleksejs Morozovs piedāvāja “Dinamo” spēlēt pret CSKA ar Jaunatnes hokeja līgas (MHL) kluba HK “Rīga” hokejistiem, kuriem tajā pašā dienā paredzēts mājas mačs pret Mitišču “Atlant”.

“Torpedo” ĢM: Ja turpināsies šāda situācija, tad uz ledus būs jādodas arī Ozoliņam

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par