Daugaviņš dāsni dala piespēles un nopelna 21. punktu šosezon

20/11/2020 20:49
Kaspars Daugaviņš

Latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš šodien izcēlās ar divām rezultatīvām piespēlēm Kontinentālās hokeja līgas (KHL) mačā.

Daugaviņa pārstāvētā Maskavas apgabala “Vityaz” ar 4:1 apspēlēja Čerepovecas “Severstal”, kuras rindās kārtējo reizi laukumā neizgāja Roberts Bukarts.

Latviešu uzbrucējs atdeva rezultatīvu piespēli “Vityaz” pirmajā vārtu guvumā, kad izcēlās Džastins Denforts, kā arī vēl vienu piespēli viņš padeva trešajā golā, kad atkal precīzs bija Denforts.

Daugaviņš spēlēja 21 minūti un 18 sekundes, kuru laikā divreiz rezultatīvi piespēlēja, izdarīja trīs metienus pa vārtiem un uzvarēja piecos no astoņiem iemetieniem. Tāpat latvieša kontā viens bloķēts metiens.

Daugaviņš šosezon sakrājis 21 (6+15) punktus 24 mačos, kas ir dalīti 12. labākais rādītājs visā KHL.

Vēl vienus vārtus “Vityaz” komandā guva Fjodors Maļhins, kā arī tukšos vārtos ripu raidīja Daniils Piļenkovs, bet vienīgo reizi “Severstal” komandā izcēlās Vladislavs Kodola, kurš otrajā periodā panāca 1:1. Tas gan nebija šķērslis, lai “Vityaz” gūtu vēl trīs vārtus un uzvarētu.