Daugaviņš par izlasi: Visi jau gaida, kad būs nākamā iespēja būt atkal kopā

24/05/2024 13:36
Nokopēts
Roberts Bukarts un Kaspars Daugaviņš

Latvijas hokeja izlases kapteinis Kaspars Daugaviņš sarunā raidījumā “Rīta Panorāma” atskatījies uz aizvadīto pasaules čempionātu.

Jau ziņots, ka Latvijas hokejisti otrdien pasaules čempionātā Ostravā turnīru noslēdza devītajā vietā. Latvijas hokejisti turnīru sāka ar trim uzvarām, ar 5:4 papildlaikā pieveicot Polijas izlasi, ar 3:2 pagarinājumā – Franciju un ar 2:0 pamatlaikā – Kazahstānu. Pēc tam ar 1:8 tika atzīts Vācijas pārākums un ar 2:7 zaudēts Zviedrijai, ar 3:2 pēcspēles metienos tika uzvarēta Slovākija, bet ar 3:6 tika zaudēts ASV.

“Lielākais prieks ir par to, ka komandas raksturs nav mainījies – cīnījāmies viens par otru katrā epizodē,” norādīja Daugaviņš. “Liels prieks arī par jaunajiem džekiem, kas pirmo gadu spēlēja pasaules čempionātā. Tā pieredze viņiem ir mega vērtīga, tas mūs padarīs stiprākus.”

Tāpat Daugaviņš komentēja vājo vairākumu realizāciju aizvadītajā PČ. “Pirmkārt, nebijām visi kopā [laicīgi pirms turnīra] un arī pāris atslēgas spēlētāji vairākumā pietrūka. Vienmēr ir tā, ja aiziet vairākums no pirmās spēles, tad pretinieks sāk respektēt, tad ir vieglāk. Parasti tieši tā arī ir vai nu aiziet, vai neaiziet. Protams, ka katru dienu strādājām, centāmies un momenti jau arī bija, jo nebija tā, ka nevarējām ieiet zonā.”

Vēl Latvijas izlases kapteinis atzīmēja lietas, ko no aizvadītā turnīra var paņemt uz olimpisko spēļu kvalifikāciju Rīgā. “Domāju, ka labais ir vairāk nekā sliktais. Jāsaglabā cīņasspars, vēlme uzvarēt un būt izlasē. Visi jau gaida, kad būs nākamā iespēja būt atkal kopā. Jātic saviem spēkiem, ka gribam braukt uz olimpiādi.”

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
6.02
4.11
1.55
6.77
4.41
1.47
5.52
3.51
1.71
2.69
-
1.42
1.24
5.75
12.5
2.2
2.95
3.3
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām