Daugaviņš: Pēdējās spēlēs statistikas ziņā bija neliels kritums, bet mani atbalsta viss klubs

12/11/2020 18:04

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Maskavas apgabala “Vityaz” hokejists Kaspars Daugaviņš sarunā ar Krievijas mediju “IZ” komentējis šīs sezonas komandas un individuālo sniegumu.

“Varbūt pēdējās spēlēs man statistikas ziņā bija neliels kritums, bet mani atbalsta visi puiši, treneru korpuss un pārējais klubs. Mums ir izcila komanda, to jau esmu atzīmējis un tagad varu tikai atkārtot šos vārdus. Mums ir jānoskaņojas uz katru maču, jo šogad mums nebūs vieglas spēles,” atzīst Daugaviņš.

“Man ērtāk ir spēlēt labajā malā, jo tur es jūtos ērtāk. No otras puses, es 10 gadus Ziemeļamerikā spēlēju pa kreiso malu. Tur ir nedaudz atšķirīgs hokejs, citādāka taktika, tāpēc viņi man teica, ka labāk būtu spēlēt pa kreisi. Jebkurā gadījumā, lai kur man liktu spēlēt ir jāiet uzledus un jāspēlē, dodot labumu komandai,” saka Daugaviņš.

Daugaviņš šajā sezonā 22 regulārā čempionāta mačos spējis iekrāt 18 (6+12) rezultativitātes punktus, rezultatīvāko spēlētāju sarakstā ierindojoties 15. vietā.

“Vityaz” komanda šobrīd ieņem astoto pozīciju Rietumu konferencē, Maskavas apgabala hokejistiem 22 cīņās izdevies iegūt 23 punktus.

Pieslēgties

Dienas fokusā

09/03/2021 08:07

Balcers palīdz “Sharks” panākt izlīdzinājumu, komanda tiek pie panākuma (VIDEO)

Latvijas hokejists Rūdolfs Balcers pirmdien rezultatīvi piespēlēja Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, Sanhosē “Sharks” izlīdzinot rezultātu un vēlāk uzvarot pagarinājumā. Balcera pārstāvētā Sanhosē “Sharks” mājās ar 3:2 (0:1, 1:1, 1:0,…