Pirmdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) mačā starp Rīgas “Dinamo” un Maskavas apgabala “Vityaz” rīdzinieku komandas fani aicinājuši vienības glaveno treneri Ģirtu Ankipānu atkāpties no sava amata.
“Dinamo” komandas fanu sektorā parādījās plakāts, uz kura bija rakstīts “Ankipān, atkāpies“. Tiesa gan “Arēnas Rīga” apsargi ātri likvidēja šo akciju.
Фан-сектор вышел с плакатом «Анкипанс уходи», но охраники Арена-Рига быстро завершили эту акцию pic.twitter.com/llv6lEeWou
— Arturs Korolkovs (@ArthurKorolkov) October 7, 2019
Sezonu rīdzinieki iesāka sekmīgi savā laukumā izcīnot divas uzvaras, taču turpinājumā 12 mačos tika izcīnīts tikai viens panākums. Turklāt komandu jau pametuši tādi spēlētāji kā vārtsargs Kristers Gudļevskis un uzburcēji Jakobs Berglunds un Dāvids Ullstrēms. Savukārt rīdziniekiem pievienojušies divi vārtsargi Andrejs Makarovs un Aleksandrs Salāks.
Jau vēstījām, ka Rīgas “Dinamo” piedzīvoja astoto zaudējumu pēc kārtas, atzīstot “Vityaz” komandas pārākumu ar 1:2. “Dinamo” ar sešiem punktiem 14 spēlēs ieņem pēdējo vietu starp 12 Rietumu konferences komandām un ir visvājākā vienība līgā.
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu