“Dinamo” pagaidām nav ne trenera, ne sastāva, taču treniņnometne paredzēta jau jūlija vidū

Rīgas Dinamo, sportazinas.com
Rīgas "Dinamo" hokejisti pagājušajā sezonā | Foto: Raimonds Volonts/Rīgas "Dinamo"

Kontinentālās hokeja līgas () komandai Rīgas “Dinamo” joprojām nav parakstīti līgumi ar spēlētājiem, ka arī vienībai nav treneru korpuss, tomēr mājaslapā šodien parādījusies informācija, ka klubam 16. jūlijā paredzēta treniņnometne, kas ilgs līdz 30. jūlijam.

KHL mājaslapa vēsta, ka 14. jūlijā būs “Dinamo” hokejistu medicīniskās pārbaudes, bet pēc divām dienām sāksies treniņnometne Rīgā. Līga pavēstījusi arī datumus, kad citām komandām ieplānotas treniņnometnes.

KHL arī vēsta, ka visi norādītie datumi var mainīties atkarībā no situācijām.

Lai arī iepriekš izskanēja informācija, ka galvenie kandidāti ir Pēteris Skudra vai Vjačeslavs Kozlovs, tad tagad jaunākā informācija liecina, ka klubs izvēli izdarīs starp Skudru un Borisu Mironovu. Kozlovs vai Valērijs Kuļibaba Rīgas komandu netrenēšot, raksta “Telegram” kanāls “Hockey without spectators”.

Iepriekš vairāki anonīmie avoti vēstīja, ka “Dinamo” izdevies saņemt finansējumu no sponsoriem un klubs tuvākajā laikā varētu uzsākt sastāva komplektāciju. Oficiāli šī informācija joprojām nav apstiprināta.

Tāpat nav skaidrības, kā “Dinamo” uzņems krievu klubus nākamajā regulārajā sezonā. Šodien KHL televīzijas kanāla komentētājs Leonīds Vaisfelds jau izteicās, ka diez vai “Dinamo” būtu apmierināti mājas spēles aizvadīt Krievijā.

Lielākā daļa KHL komandu sastāvus jau ir nokomplektējušas, bet “Dinamo” līgumi uz nākamo sezonu ir vien dažiem hokejistiem, liecina datubāzes “Eliteprospects” pieejamā informācija.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par