“Dinamo” uzvar “Jokerit” un saglabā izredzes uz play-off

07/01/2015 22:11

Šovakar Rīgas “Dinamo” hokejisti ar rezultātu 3:2 (1-0; 2-1; 2-3) uzvarēja Helinku “Jokerit” un līdz ar to saglabā izredzes pacīnieties par play-off vietu Gagarina kausa izcīņā.

Spēle iesākās diezgan līdzīgā manierē un komandas apmainījās ar vairākām bīstamām epizodēm. Lieliski bija komandu vārtsargi. Spēles 6.minūtē rezultātu atklāja Rīgas Dinamo, kad , spēlējot vairākumā, veiksmīgs metiens padevās Oskaram Cibuļskim (M.Rēdlihs). Spēles gaita nemainījās un laukumā turpinājās līdzīga cīņa. Pirmā trešdaļa tā arī noslēdzās ar rezultātu 1-0 “Dinamo” labā.

Otrās trešdaļas sākums labāks padevās viesiem no Helsinkiem, kad 1. minūtē precīzs bija viesu spēlētājs Tomijs Huhtala (N.Hagmans). Trešdaļas gaitā abas komandas apmainījās ar vārtu gūšanas iespējām un otrās trešdaļas beigās “Dinamo” panāca 2-1, kad no zilās zilās līnijas ar spēcīgu metienu precīzs bija Roberts Bukarts (M.Cipulis, L.Videls) . Otrā trešdaļa noslēdzās ar rezultātu 2-1.

Trešā trešdaļa iesākās pēc līdzīga scenārija kā otrā un viesi ātri panāca līdzsvaru spēlē. Precīzu metienu 3.trešdaļas sākumā izdarīja Niklass Hagmans (N.Kapanens, R.Gundersons). Taču par laimi “Dinamo” līdzjutējiem, viesu prieki bija īsi un 3. trešdaļas 4. minūtē Roberts Bukarts ( L.Videls, M.Rēdlihs) atjaunoja “Dinamo” pārsvaru. Viņš no vārtu priekšas trieca ripu vārtos, neatstājot nekādas cerīgas “Jokerit” vārtsargam. “Dinamo” meistarīgi nosargāja savus vārtus drošus, lai gan viesi trāpīja pa vārtu stabu pašā spēles izskaņā. Spēlē uzvarēja Rīgas Dinamo, kas bija pārāki pār Helsinku Jokerit ar rezultātu 3-2.

Pēc spēles Dinamo saglabā labas cerības uz iekļūšanu play-off. Play-off zona atrodas 7 punktu attālumā.

Rīgas Dinamo – Helsinku Jokerit 3:2 (1:0, 1:1, 1:1)
Vārti: 5:43 Cibuļskis (M. Rēdlihs, vair.) 1:0, 20:42 Huhtala (Hagmans) 1:1, 38:15 Bukarts (Cipulis, Videls) 2:1, 40:36 Hagmans (Kapanens) 2:2, 43:02 Bukarts (Videls, M. Rēdlihs) 3:2.
Metieni: 25:25.
Soda minūtes: 8:6.
Vārtsargi: Džefs Delorjē – Henriks Karlsons (59:18 – tukši vārti).

Attēls: dinamoriga.eu