“Dynamo” spīdeklis Jaškins ar “hat-trick” kaldina uzvaru KHL mačā

16/09/2020 18:17
Dmitrijs Jaškins

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandas Maskavas “Dynamo” spīdeklis Dmitrijs Jaškins šodien guva trīs vārtus, kaldinot savas vienības panākumu ar 4:2 pret Novosibirskas “Sibir”.

“Dynamo” rindās rezultātu pirmajā periodā atklāja Daniils Tarasovs, bet vēlāk 2:0 panāca Jaškins. Otrajā periodā maskavieši zaudēja divu vārtu pārsvaru, jo precīzi bija Jegors Milovzorovs un Vitālijs Menšikovs, kuri panāca 2:2.

Pēdējā spēles nogrieznī atkal aktivizējās Jaškins, kurš atzīmējās ar diviem “goliem” (4:2) un pielika punktu mačam.

Šīs sezonas pirmajās piecās spēlēs Jaškins izcēlās ar diviem “goliem”, bet šobrīd viņam sešos dueļos ir pieci precīzi metieni.

Šodien KHL notika tikai divi mači. Pirmajā dienas spēlē Rīgas “Dinamo” ar 1:2 piekāpās Habarovskas “Amur”.