Džeriņš iemet divus vārtus Čehijas čempionāta spēlē (+VIDEO)

21/01/2017 00:09

Prāga, 20.janv., LETA. Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Andris Džeriņš piektdien guva divus vārtus Čehijas čempionāta spēlē, palīdzot Hradeckrālovas “Mountfield” komandai viesos ar 5:3 (1:1, 1:1, 3:1) apspēlēt “Mlada Boleslav” hokejistus.

Tieši Džeriņš spēles 11.minūtē, darbojoties vairākumā, atklāja rezultātu, bet trešās trešdaļas 21.sekundē latvietis panāca 3:2. Savukārt uzvaras vārtus viesi iemeta vēl pēc 77 sekundēm, kad izcēlās Rihards Jarūšeks.

Tāpat uzvarētājiem ar vārtu guvumu un divām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Jaroslavs Bednāržs un Rastislavs Dejs.

Džeriņš šajā spēlē laukumā bija 13 minūtes un 21 sekundi, kuru laikā pamanījās izpildīt septiņus metienus pa vārtiem. Uzbrucējs arī nopelnīja divas soda minūtes, bloķēja divus pretinieku raidījumus, izpildīja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja 11 no 26 iemetieniem un dueli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

“Mountfield” komanda sešās šogad aizvadītajās spēlēs guvusi piecas uzvaras, bet Džeriņš šosezon 29 mačos atzīmējies ar 12 vārtiem un septiņām rezultatīvām piespēlēm.

Citā spēlē uzvarēja arī Roberta Bukarta pārstāvētā “Zlīn” vienība, ar 4:2 (0:1, 1:0, 3:1) izbraukumā apspēlējot Brno “Kometa”. Latviešu uzbrucējs nospēlēja 12 minūtes un 58 sekundes, atzīmējoties ar divām soda minūtēm un neitrālu lietderības koeficientu.

Šosezon Bukarts 38 spēlēs guvis 14 vārtus un 14 reizes asistējis partneriem, ar 28 punktiem būdams kluba rezultatīvākais spēlētājs. Savukārt visas līgas labāko punktu guvēju sarakstā viņš ieņem 14.vietu.

Čehijas čempionāta līderpozīcijā ar 83 punktiem 40 mačos atrodas Libereces “Bīlī Tigrši” komanda, bet “Mountfield” vienība ar 68 punktiem 38 spēlēs pacēlusies jau uz ceturto pozīciju, kamēr “Zlīn” ar 53 punktiem 40 dueļos atrodama desmitajā pozīcijā 14 komandu vidū.