Džošua piekrīt duelim ar Fjūriju, Fjūrijs vēlas saņemt vairāk un piedāvā savus datumus cīņai

09/09/2022 19:06
Taisons Fjūrijs un Entonijs Džošua

Pēc vairākām medijos izplatītām ziņām un sociālājos tīklos veiktām publikācijām, britu bokseris Entonijs Džošua (24-3) piekritis sava tautieša, Pasaules boksa padomes (WBC) smagā svara čempiona Taisona Fjūrija (32-1-0) izaicinājumam uz cīņu. Pats Fjūrijs atklājis, kad cīņa varētu notikt un kāda ir plānotās samaksas attiecība, tikmēr Džošua pārstāvošais promouteris Edijs Hērns netic Fjūrija izteikumiem un cīņas notikšanu apšauba.

Šī gada aprīlī pēc uzvaras pār Dilianu Vaitu Fjūrijs paziņoja par aiziešanu no sporta, taču piekrita atgriezties pēc tam, kad ukraiņu cīkstonis Oleksandrs Usiks revanšā cīņā pieveica Fjūrija tautieti Entoniju Džošua. Jau bija sāktas sarunas, kas ringā savestu Fjūriju un Usiku, taču ukrainis paziņoja, ka ringā šogad vairs neplāno doties.

Tas lika Fjūrijam meklēt citu pretinieku, un pirms pāris dienām Fjūrijs sociālajos tīklos publicēja video, kurā viņš uz cīņu izaicināja tieši Džošua. Bokseris arī sniedza atbildi. “Jā, mierīgi,” sacīja Džošua. “Es neveicu runas internetā, lai iegūtu vēl vairāk atpazīstamības, tāpēc, ja tu patiešām par to domā, sazinies ar manu menedžmenta komandu. Es būšu gatavs decembrī,” tviterī rakstīja Džošua.

 

Pēc šīs apstiprinošās ziņas tika mēģināts atrisināt citas lietas saistība ap cīņu, kā piemēram, norises vietu un samaksu. Lai gan Fjūrija un Usika cīņa sākotnēji tika paredzēta 17. decembrī, Fjūrijs savam tautitim piedāvājis citus variantus – viņš vēlas, lai cīņa norisinātos Vemblija stadionā Londonā 26. novembrī vai “Principality” stadionā Kārdifā, Velsā 3. decembrī. Pēc Fjūrija domām, šie datumi ir piemēroti abām pusēm.

“Vienam no tām ir 11 nedēļas laika gatavoties, bet otram 12. Ja esi profesionāls sportists, kurš visu gadu trenējas, bet nevar iegūt sevi labā formā trīs mēnešu laikā – tā ir problēma,” radiostacijai “talkSPORT” teica Fjūrijs.

Tiek paredzēts, ka ap cīņu grozīsies lielas naudas summas. Lai dotos ringā pret Usiku, Fjūrijs prasīja 500 miljonus sterliņu mārciņu, taču par cīņu pret Džošua oficiālas ziņas par honorāriem vēl nav.  Fjūrijs gan sociālājos tīklos ir atklājis, kāda ir plānotā samaksu attiecība, ko saņems abi bokseri pēc cīņas.

“Es tieku bombardēts ar ziņām par to, cik es maksāšu AJ (Entonijam Džošua),” sacīja Fjūrijs. “Visi saka “80 procenti pret 20, 70 pret 30, 75 pret 25″ – patiesā atbilde ir tāda, ka esmu viņam piedāvājis attiecību 60 pret 40. Tie viņam ir 40 procenti no šīs apbrīnojamās cīņas, jo es vēlos, lai šī cīņa notiktu. Viņam tagad nav attaisnojumu, lai to nepieņemtu, viņš nevar teikt, ka esmu viņu par zemu novērtejis un piedāvājis viņam 20 vai 30 procentus. Esmu piedāvājis 40 procentus – ņem šo piedāvājumu vai atstāj to,” tviterī teica Fjūrijs.

Džošua pārstāvošais promouteris Hērns medijiem apstiprinājis, ka šis piedāvājums ir bijis patiess un Džošua tam ir piekritis, taču viņš apšauba cīņas notikšanu. “Personīgi es neticu, ka viņš to domā nopietni, bet, ja viņš patiešām ir nopietns, cīņa notiks par 100%,” “talkSPORT” sacīja Hērns. “Es par to būtu patiesi sajūsmā, jo šis duelis ir tas, par kuru pat ikdienā uz ielas tieku apvaicāts vairāk nekā jebkad iepriekš. Varu arī teikt to, ka AJ šo cīņu vēlējies jau ilgu laiku.”

Fjūrijs pēc Usika vēlmes šogad vairs nedoties ringā uz “Lielbritānijas cīņu” izaicina Džošua

 

Pieslēgties

Dienas fokusā

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām