Eksperts: “Admiral” nav naudas, taču viņi rīkojās godīgi un pareizi

Vladivostokas Admiral hokejisti, sportazinas.com
Vladivostokas "Admiral" hokejisti | Foto: Vladivostokas "Admiral"

Krievijas hokeja eksperts un funkcionārs Leonīds Veisfelds ciena un uzskata par pareizu kādreizējā Kontinentālās hokeja līgas () kluba Vladivostokas “Admiral” lēmumu pamest turnīru.

Jau ziņots, ka “Admiral” koronavīrusa Covid-19 draudu dēļ atteicās no dalības nākamajā sezonā. Šajā situācijā cieta latviešu speciālists Leonīds Tambijevs, kurš nedēļu pirms šī lēmuma tika iecelts pa “Admiral” galveno treneri, taču viņam nācās atkāpties no amata, darbu vēl īsti nesākot.

Krievijas Piejūras apgabalā tika pieņemts lēmums nefinansēt profesionālās sporta komandas un šīm mērķim paredzēto naudu novirzīt cīņai pret koronavīrusa Covid-19 pandēmiju. Šī situācija kļuva par pārsteigumu kluba vadībai, jo pirms neilga laika tika parakstīti līgumi ar ģenerālmenedžeri Sergeju Nemčinovu un treneri Tambijuvu, kurš uzreiz sāka komplektēt sastāvu.

“Vladivostokas komanda rīkojās godīgi un pareizi,” medijam “Match TV” saīja Veisfelds. “Viņiem nav naudas un “Admiral” jau aprīļa sākumā paziņoja, ka nespēlēs KHL. Daudz sliktāk būtu, ja spēlētājiem tiktu iedoti līgumi pa labi, pa kreisi, bet sezonas sākumā vadība pēkšņi pateiktu: “Piedodiet, bet mums nav jums, ko maksāt.” Tiktu aizvadītas 10 spēles, sezona ieskrietos, bet klubam būtu jāpārstāj spēlēt KHL. Šāda situācija būtu daudz sliktāka un problemātiskāka.”

Pats Tambijevs atklāja, ka viņš neturpinās darbu Vladivostokā, jo viņa mērķis ir strādāt KHL un speciālists ir gatavs izskatīt citus piedāvājumus. Tāpat viņš norādīja, ka būtu gatavs atgriezties pie sarunām par darbu ar “Admiral”, kad klubs atgriezīsies Krievijas spēcīgākajā līgā.

Latvijas speciālists bija arī Rīgas “Dinamo” redzeslokā, taču pēdējos gados panākumus guvušais pašmāju speciālists izvēlējās strādāt Vladivostokā. Līgums ar 49 gadus veco treneri tika noslēgts uz vienu sezonu.

Ņemot vērā pašreizējo situāciju, Tambijevs varētu atgriezties pie “Dinamo” piedāvājuma, jo Rīgas klubs pagaidām ir bez galvenā trenera.

Tambijevs iepriekš bija VHL kluba Karagandas “Saryarka” stūrmanis, bet vēl pirms tam vadīja Sanktpēterburgas “Dynamo” komandu. Tambijevs VHL turnīrā triumfēja divreiz – gan ar “Dynamo”, gan “Saryarka”.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par