Ērvings turpina censties padarīt pasauli labāku un nodrošina vairāk nekā 1000 pakistāniešiem piekļuvi ūdenim

29/07/2021 14:12

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Bruklinas “Nets” zvaigzne Kairijs Ērvings turpina censties padarīt pasauli labāku. Šoreiz, izmantojot savu fondu, sadarbībā ar “Paani Project” basketbolists nodrošinājis tīru un veselīgu ūdeni vairāk nekā 1000 cilvēkiem Pakistānā.

Ērvings palīdzējis uzbūvēt solārā ūdens centru, proti, vietu, kur ūdens tiek iegūts un attīrīts ar saules enerģijas palīdzību. Paredzams, ka šis centrs nodrošinās tīru un veselīgu ūdeni vairāk nekā 1000 apkaimes iedzīvotājiem. “Ja jūs meklējat komandu, kurai just līdzi, tad mēs ļoti iesakām atbalstīt Ērvingu un “Nets”,” savā paziņojumā norāda “Paani Project”.

Tīrs ūdens ir tāda priviliģēja, ka vairums no mums pat neapzinās, cik ļoti mums ir paveicies, ka ikdienā tam varam piekļūt. Ērvings šobrīd ir palīdzējis cilvēkiem, kuri pirms tam ūdenim varēja piekļūt tikai upēs, strautos vai akās, kur visbiežāk ūdens nav piemērots lietošanai uzturā. Neskatoties uz Ērvinga karjeras attīstību un dažkārt dīvainajām izdarībām ir skaidrs, ka spēlētājs tik tiešām vēlas mainīt un padarīt pasauli labāku.

Aizvadītajā NBA izslēgšanas spēlēs Ērvings vidēji mačā izcēlās ar 22,7 punktiem, 5,8 atlēkušajām bumbām, kas ir karjeras labākais rādītājs, kā arī 3,4 rezultatīvām piespēlēm. Regulārajā sezonā viņš vidēji spēlē guva 26,9 punktus, izcīnīja 4,8 atlēkušās bumbas un sešreiz rezultatīvi piespēlēja. “Nets” nepārvarēja Austrumu konferences pusfināla barjeru, sērijā ar 3:4 piekāpjoties čempioniem Milvoki “Bucks”.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Kristaps Porziņģis
27/09/2021 22:17

Kids vēlas, lai Porziņģis būtu “basketbola spēlētājs”, nevis tikai trīspunktu metējs

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Dalasas “Mavericks” galvenais treneris Džeisons Kids vēlas, lai Kristaps Porziņģis nebūtu tikai trīspunktu metējs, bet gan daudzpusīgs spēlētājs, šodien NBA komandu mediju dienā atklāja speciālists….