Fāzels: Izskatās, ka aizvadīt pasaules čempionātu būs sarežģīti

Renē Fāzels, sportazinas.com
Renē Fāzels | Foto: KHL

Starptautiskās hokeja federācijas () prezidents Renē Fāzels atklājis, ka lēmums par pasaules čempionāta aizvadišanu tiks pieņemts jau šonedēļ, šveicieti citē Krievijas medijs TASS.

“Šodien mūs bija jātiekas ar ministru, bet Šveicē ir ievesti papildus drošības pasākumi un, visticamāk, mēs tiksimies rīt. Šobrīd valstī viss ir ciet – muzeji, skolas, restorāni un citas publiskas vietas. Mēs sekojam situācijai, bet šobrīd izskatās, ka aizvadīt pasaules čempionātu būs sarežģīti. Šonedēļ mēs noteikti pieņemsim lēmumu,” teica 70 gadus vecais Fāzels.

Iepriekšējās nedēļas vidū medijs “The Hockey News” vēstīja, ka tuvākajās dienās IIHF paziņos par PČ atcelšanu. Tiesa, IIHF savā “Twitter” kontā uzreiz noliedza šo informāciju. “Pretēji medijos ziņotajam, 2020.gada pasaules čempionāts nav atcelts. Pasaules čempionāta norise šobrīd ir spēkā.”

Šobrīd Fāzels vairs nav tik optimistiski noskaņots, jo pirms tam viņš vairākkārt uzsvēra, ka lēmums tiks pieņemts aprīlī. Savukārt tagad viņš norāda, ka tas tiks izdarīts tuvākajā laikā. Situācija Šveicē neliecina, ka lēmums varētu būt pozitīvs.

Iepriekš Krievijas medijos parādījās informācija, ka 2014. gada ziemas olimpisko spēļu mājiniece Soči būtu gatava uzņemt turnīru tajā gadījumā, ja tā aizvadīšana Šveicē nebūs iespējama koronavīrusa dēļ. IIHF viceprezidents Kalervo Kumola apstiprināja, ka šāds variants eksistēja.

PČ hokejā bija plānots aizvadīt no 8. līdz 24. maijam Šveices pilsētās Cīrihē un Lozannā. Latvijas izlasei grupu turnīrā bija paredzēti mači pret Krieviju, Somiju, ASV, Šveici, Norvēģiju, Itāliju un Kazahstānu.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par