Filadelfija turpina strauji tuvoties “Sabres” antirekordam, Jendls oficiāli kļūst par NHL “dzelzs vīru” (VIDEO)

26/01/2022 10:00
Kits Jendls

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) norisinājās astoņas spēles. 13. zaudējumu pēc kārtas piedzīvoja Filadelfijas “Flyers”, šoreiz nespējot tikt galā ar Ņujorkas “Islanders” – 3:4.

Pēc 13 nospēlētajām minūtēm “Flyers” bija vadībā ar 2:0, vārtus gūstot Klodam Žirū un Džastinam Braunam. Taču līdz pārtraukumam “Islanders” pēc Noa Dobsona un Andersa Lī panāca izlīdzinājumu. Trešo trešdaļu Filadelfija sagaidīja iedzinējos, tomēr spēja atspēlēties, taču astoņas minūtes pirms pamatlaika beigu sirēnas Zaks Parisē pagarināja “Flyers” zaudējumu sēriju.

Savukārt Filadelfijas kluba aizsargs Keits Jendls oficiāli kļuva par NHL rekordistu, aizvadot 965. spēli pēc kārtas bez pārtraukumiem.

Karolīnas “Hurricanes” papildlaikā ar 4:3 pārspēja Vegasas “Golden Knights”. Trešajā periodā viesi izlaida divu vārtu pārsvaru, tomēr papildlaikā Sebastjans Aho tomēr izrāva uzvaru, iemetot savu otro golu spēlē.

Floridas “Panthers” ar 5:3 uzvarēja Vinipegas “Jets”, pretiniekiem piedzīvojot piekto zaudējumu pēc kārtas. Uzvarētājiem ar 2+1 izcēlās Meisons Merčments.

Edmontonas “Oilers” atspēlējās no 0:2 un papildlaikā svinēja uzvaru pār Vankūveras “Canucks” ar 3:2, uzvaras ripu iemetot Konoram Makdeividam.

Citās spēlēs Dalasas “Stars” ar 5:1 apspēlēja Ņūdžersijas “Devils”, Arizonas “Coyotes” zaudēja Pitsburgas “Penguins” ar 3:6, bet Nešvilas “Predators” bija pārāka pār Sietlas “Kraken” ar 4:2.