Akinjemi sāga turpinās: Futbolists ir nozagts, bet klubu apsūdz draudos

08/08/2018 09:45
Nokopēts

“Oficiāli paziņojam, ka futbolists Adeleke Akinjemi joprojām nav atgriezies kluba rīcībā, lai turpinātu izpildīt savas līguma saistības (līgums uz četriem gadiem), līdz šim brīdim mums nav zināma viņa atrašanās vieta,” teikts kluba paziņojumā.

“Futbolists nelikumīgi pametis klubu. Pēc mūsu informācijas, ņemot vērā, ka pie FK “Ventspils” pēdējo desmit dienu laikā vērsušies un klubam rakstījuši vēstules tādi cilvēki kā Adigun Adebayo Junior, Ziv Sternberg un citi, mēs pieņemam, ka tieši šī organizētā cilvēku grupa ir saistīta ar minēto noziegumu,” turpina komanda.

“Uz kluba vairākkārtējiem lūgumiem atgriezt futbolistu, lai viņš varētu izpildīt līguma saistības, dažādas personas izdara spiedienu un šantažē mūsu klubu.”

“Mūsu klubu mēģina piespiest piekrist uz mums nepieņemamiem un futbolista līgumā neierakstītiem noteikumiem attiecībā uz līguma termiņu un transfēra cenu, paziņojot, ka pretējā gadījumā futbolists neatgriezīsies klubā. Ņemot vērā, ka Adeleki, pateicoties viņa sniegumam FK “Ventspils” rindās, šobrīd piesaista uzmanību no citiem futbola klubiem, esam pārliecināti, ka esam saskārušies futbolista zādzības faktu ar mērķi gūt finansiālu labumu no viņa pārdošanas.”

“Esam spiesti vērsties Latvijas tiesībsargājošajās iestādēs, vēloties sodīt un saukt pie kriminālatbildības vainīgos, un šai sakarā sniegsim visus mūsu rīcībā esošos telefona zvanu ierakstus, sarakstes, dokumentus un citus faktus, kuri palīdzēs izmeklēt šo lietu.”

“Vēlamies visai futbola sabiedrībai paziņot un, jo īpaši, brīdināt futbola klubus, kuri startē UEFA un FIFA rīkotajās sacensībās, ka mūsu klubam pieder 100% tiesības uz futbolistu Adeleki Akinolu Akinjemi.”

“Visi mēģinājumi veikt pārrunas ar futbolistu un viņa pārstāvjiem par viņa pāreju uz citu klubu ir pretlikumīgas. Piesaistot UEFA un FIFA, pieliksim visas pūles, lai atgrieztu mūsu futbolistu kluba rīcībā un tiktu vērstas sankcijas pret visiem, kuri veiks pārrunas par transfēru.”

Savukārt portālam Sportacentrs.com izdevies sazināties arī ar otru iesaistīto pusi, cilvēkiem, kurus FKV apsūdz Akinjemi nolaupīšanā. Futbolista aģenta pārstāvji norāda, ka līgumā ar futbolisti esot bijusi konkrēta izpirkuma maksa, bet pēc uzbrucēja veiksmīgā snieguma klubs vēlējies noslēgt jaunu līgumu, mainot nosacījumus, bet futbolists to atteicies to darīt.

“FK “Ventspils” komentāri par manu klientu nav patiesi. Adeleki ir savs aģents un viņa vārds ir Mr.Adebayo, kurš ir reģistrēts Lielbritānijas futbola federācijā. Savukārt es esmu Mr.Adebayo juridiskais konsultants. Sava klienta vārdā paziņoju, ka FK “Ventspils” paziņojumi par futbolistu nav korekti.

Pirms trim dienām klubs draudēja spēlētājam, kad viņš atteicās parakstīt jaunu līgumu uz pieciem gadiem. Jaunajā līgumā viņi vēlas izslēgt punktu par izpirkuma maksu, kas tika piefiksēta 2018. gadā. Kad futbolists atteicās parakstīt jebkādus dokumentus bez sava aģenta Mr.Adebayo klātbūtnes, klubs izteica ļoti nopietnus draudus. Futbolists šos draudus uztvēra ļoti nopietni un ir parūpējies par savas dzīvības drošību. Futbols šai dzīvē nav viss un futbolista dzīvība ir svarīgāka par futbolu.

Futbolists parādīsies klubā tikai ar nosacījumu, ja klubs nodrošinās un garantēs drošību, viņam atrodoties Ventspilī. Mums ir dokumenti, kas pierāda, ka spēlētāja līgumā attiecībā uz 2018. gadu norādīta izpirkuma maksa.”

 

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām