Floids Meivezers un UFC? Baumas vai realitāte?

22/12/2017 19:50
Nokopēts

Šā gada augustā cīņas sporta pasaulē notika vēl nebijis notikums, pats atpazīstamākais mūsdienu bokseris Floids Meivezers aizvadīja boksa cīņu pret pašu populārāko MMA cīkstoni Konoru Makgregoru.

Rezultāts bija pārāk acīmredzams. Meivezers uzvarēja ar tehnisko nokautu desmitajā raundā no divpadsmit ieplānotajiem un paziņoja par karjeras beigšanu. PPV (Pay per view) mača pārdošanas reitingi ierindojās otrajā vietā cīņas sporta vēsturē, uzrez aiz Menija Pakjao un Floida Meivezera cīņas.

Šajā nedeļā uzvirmojušas runas par Floida atgriešanos sportā, taču šoreiz jau MMA oktagonā. Kas īsti notika, un kāpēc ir sākušās šīs sarunas?

13.decembrī tiešajā ēterā savā Instagram Meivezers paziņoja par iespējamo maču UFC. “Es varu cīnīties oktagonā. Par trīs vai četrām cīņam UFC – es varētu nopelnīt miljards dolāru. Atceraties, ka es esmu Floids “Money” Meivezers. Jūs visi mīlat mani un es mīlu jūs,” teica bokseris.

UFC apskatnieks Džo Rogans savā podkāstā šokēja ar ziņu, ka starp Floidu un UFC prezidentu Danu Vaitu ir notikušas sarunas par iespējamo cīņu. “Viņš ir sajucis prātā, es viņam teicu, tevi nositīs, bet viņš tāpāt, uzstāj, ka grib to izdarīt” – Vaits esot uzrakstījis ziņu Roganam.

Floids Meivezers, www.sportazinas.com

Floids Meivezers (Christopher Katsarov/The Canadian Press via AP)

Šodien Meivezers nāca klajā ar paziņojumu, ka viss ir pārprasts. Pēc Floida teiktā, viņš bija domājis, un teicis, ka piedaloties UFC varētu nopelnīt miljardu, tai skaitā par revanša cīņu pret Konoru Makgregoru. Taču viņš to netaisoties darīt, starp “varētu izdarīt” un “darīt”, ir liela atšķirība, skaidro Floids.

Dana Vaits sarunā ESPN apstiprināja informāciju par pārrunām starp UFC un Floidu. Vaits visiem atgādināja, ka par iespējamo cīņu starp Konoru un Floidu arī neviens sākumā neticēja, taču neskatoties uz to, cīņa notika. “Mēs runājām par potenciālo līguma noslēgšanu ar UFC,” teica Vaits.

Makgregors vēl mēnesi atpakaļ piedāvaja Floidam revanša cīņu, bet šoreiz viņa teritorijā: “Floids, taču runāja par iespējamo revanšu pēc MMA noteikumiem. Viņš to teica, un to atceras visi, lai neslēpjas un to izdara!”

Dana Vaitam allaž bijušas sarežģītas attiecības ar Floidu Meivezeru. Citreiz viens otru uzslavējot, bet citreiz veltot asākus vārdus. Vaits, pirms kļuva par UFC vadītāju, piegādāja Meivezeru ģimenei sporta ekipējumu.

“Atceros laikus, kad Vaits man, un manam onkulim Džefam nesa somas. Es vienmēr pret viņu esmu labi izturējies. Atceries par to Dana! Atceries, kā es uz saviem šortiem nēsāju tavu mazo Bullenbeisser logotipu. Tad viņš noskuva matus un sāka uzvesties, kā lielais vīrs.” – teica Meivezers.

“Strādāt ar Floidu ir viegli, neskatoties uz viņa imidžu. Floids un viņa padomnieks El Heimons atstāja ļoti labu iespaidu” – pēc sarunām ar boksera nometni teica UFC vadītājs.

Ir grūti paredzēt vai šāda cīņa tiešām notiks. Skaidrs, ka mediji pievērsīs īpašu uzmanību gan Meivezera, gan Makgregora izteikumiem, katru reizi meklējot intrigas par iespējamo revanšu.

Meivezers sevi saista ar naudu, bet skaidrs, ka tā nav mūžīga. Ja tā sāks aptrūkties, tad bokserim tālu tā nebūs jāmeklē – zvans vecajam draugam Vaitam un viss notiks, tomēr UFC vadītājam ir lielākas galvassāpes par Floidu.

Jaunu līgumu ar UFC vēl nav parakstījis Makgregors, kurš vēlas kļūt par visas UFC organizācijas līdzīpašnieku. Notikumu attīstības scenāriji var būt dažādi, bet neskatoties uz Meivezera izteikumiem, vairāk kā skaidrs, ka Floids vēlas aiziet kā uzvarētājs. To viņš ir izdarījis. Lai riskētu ar zaudējumu, jānotiek kam ārkārtējam ar viņa bankas kontos, kuru sastāvs ieinteresējis ASV nodokļu iekasētājus…

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām