Francijas čempionāta līderu duelī PSG piedzīvo pamatīgu sagrāvi pret “Lille” vienību (VIDEO)

15/04/2019 00:03

Francijas futbola čempionātā Parīzes “Saint-Germain” viesos piekāpās “Lille” vienībai ar 1:5 (1:1).

Mača septītajā minūtē bumbu savos vārtos neveiksmīgi ieraidīja Parīzes komandas aizsargs Tomass Menjē. Pēc četrām minūtē viesi gan rezultātu izlīdzināja, kad pēc Kiliana Mbapē piespēles vārtus guva Huans Bernats.

Otrā puslaika ievadā Nikolass Pepe atjaunoja vadību mājiniekiem, bet 65. minūtē Džonatans Bamba pārsvaru jau dubultoja. Vien sešas minūtes vēlāk Gabriels panāca 4:1. 84. minūtē Hosē Fonte panāca jau graujošo 5:1.

Citā mačā “Montpellier” ar 2:1 apspēlēja “Toulouse”, tikmēr “Stade Rennais” cīnījās neizšķirti 0:0 ar “Nice”. Savukārt “Saint-Etienne” ar 3:0 sagrāva “Bordeaux”.