Freimanis: Cepuri nost Pasečņikam – viņš rāda lielisku piemēru jaunajiem basketbolistiem

Anžejs Pasečņiks, Rolands Freimanis, sportazinas.com
Anžejs Pasečņiks un Rolands FreimanisFoto: NBA/kkwloclawek.pl

Latviešu basketbolists Rolands Freimanis, kurš spēlē Polijas vienībā Vloclavekas “Anwil”, augstu vērtē sava kolēģa Anžeja Pasečņika lēmumu doties uz Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Attīstības līgu un censties “izlauzt” sev vietu NBA.

PILNA INTERVIJA AR FREIMANI PAR SEZONU POLIJĀ, LATVIJAS IZLASI UN CITĀM TĒMĀM BŪS PIEEJAMA JAU RĪT PORTĀLĀ SPORTAZINAS.COM!

“Anžejs ir malacis! Daudzi cilvēki varbūt smejās par viņa lēmumu spēlēt Attīstības līgā un kāpēc viņš uz turieni brauc,” portālam “Sportazinas.com” atklāja basketbolists. “Viņam ir tāda iespēja būt tuvumā NBA klubam, būt tā sistēmā, kas vienkārši ir jāizmanto. Ko tad viņš zaudēs? Naudu? Nauda dzīvē atnāks vēlāk atpakaļ, tā vienmēr notiek. Viņš mēģina sasniegt savu sapni un 99% pat tuvumā līdz tam netiek. Cepuri nost viņa priekšā. Vasarā redzēju, kā viņš trenējās un atstāja spēcīgu iespaidu. Viņš rāda lielisku piemēru jaunajiem basketbolistiem, ka ir jāstrādā un jāiet uz savu mērķi.”

Jau ziņots, ka Pasečņiks šosezon spēlēs Vašingtonas “Wizards” fārmklubā “Capital City Go-Go” un centīsies kļūt par Dāvja Bertāna komandas biedru. Ja tas notiks, pirmo reizi vēsturē vienu NBA komandu pārstāvēs uzreiz divi latviešu spēlētāji.

“Runājot par Dāvi Bertānu, tad viņam jau ir reputācija kā vienam no labākajiem snaiperiem līgā,” turpināja Freimanis. “Viņš nonācis jaunā vidē un komandā, kur viņam būs lielāka loma un to jau var redzēt aizvadītajās spēlēs. Domāju, ka viņš savu iespēju izmantos. Nezinu, kā veiksies pašai komandai, bet Dāvis noteikti “uzsitīs” sev cenu un nostiprinās savu snaipera tēlu.”

Tāpat NBA šosezon spēlē arī Latvijas basketbola lielākais spīdeklis , kurš ir Dalasas “Mavericks” līderis, un , kurš spēlē Bruklinas “Nets” vienībā un cīnās par vietu sastāvā.

“Porziņģis ir top līmeņa spēlētājs – ar maksimālo līgumu, organizācijas viena no sejām, līderiem, u.t.t. Lai Dievs dod labu veselību un tad visa Latvija atkal naktīs varēs celties un sekot līdzi, kā viņš plosās. Visi arī no viņa gaida, ka viņš rādīs lielisku sniegumu, ko arī novēlu. Arī Dalasa ir interesanta komanda, taču, ja man jāprognozē, tad domāju, ka vēl šogad “play-off” netiks, bet spēle būs ļoti dinamiska un skatāma.”

“Tikmēr Kurucam šis gads būs grūtāks, jo viņam būs jāpierāda, ka veiksmīgā spēle debijas sezonā nebija nejaušība. No viņa jau tiks sagaidīts vairāk nekā pērn. Viņam jākļūst stabilākam un jātiek galā arī ar ārpus basketbola lietām. Viņam ir jāspēlē savs basketbols un jāizmanto savas iespējas. Tas ir viņa spēkos,” komentēja Freimanis.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par