Futbola izlases galvenais treneris piedalīsies seminārā par bērnu sportiskā talanta attīstību

18/05/2020 09:10

Ceturtdien, 28. maijā, norisināsies tiešsaistes seminārs “Talants. Kā to atrast un attīstīt?”, kurā aicināti piedalīties gan dažādu sporta veidu treneri, gan mazo sportistu vecāki. Pirmajā šāda veida seminārā Latvijā vietējie un ārvalstu sporta nozares profesionāļi, starp kuriem būs arī Latvijas nacionālās futbola izlases galvenais treneris Dainis Kazakevičs, stāstīs par to, kā pamanīt talantu jaunajos sportistos.

Seminārā tiks sniegti padomi treneriem un bērnu vecākiem par to, kā veiksmīgi bērna talantu attīstīt un pilnveidot, lai veicinātu sportista profesionālo izaugsmi jau no bērnības.

Tiešsaistes seminārā katrs profesionālais treneris pastāstīs par savu pieredzi konkrētajā sporta veidā, daloties ar to, kādas bērnu prasmju attīstīšanas un motivācijas metodes viņi pielieto ikdienas darbā.

Tā kā katra bērna izaugsmes panākumu atslēga ir veiksmīga sadarbība starp treneri un vecākiem, seminārā informācija būs ļoti noderīga abām pusēm. Papildu dažādu sporta veidu treneriem pasākumā piedalīsies arī divi speciālisti – fizioterapeits un sporta ārsts, ar kuru palīdzību vecāki un treneri var labāk un vairāk izprast bērna vajadzības un attīstības īpatnības sportā.

Seminārā līdzās Dainim Kazakevičam piedalīsies bijušais Latvijas hokeja izlases kapteinis Jānis Sprukts, plaši atzītais vieglatlētikas treneris Andis Austrups, sporta ārsts no ASV Kārlis Ullis, karatē kluba “VITUS” treneris Vitālijs Mišins, Latvijas volejbola izlases galvenā trenere Inguna Minusa, HS “Rīga” bērnu un jauniešu hokeja treneris Gints Bisenieks, fizioterapeits Raivis Hibšmanis, HK “Celtnieks Rīga” jauniešu handbola treneris Rihards Leja un nopelniem bagātais latviešu izcelsmes Austrālijas basketbola treneris Andrejs Lēmanis.

Semināru organizē programma “Atrodi savu sporta veidu” sadarbībā ar “Maxima Latvija”.

Treneriem, kuri vēlas iesaistīties seminārā un uzdot sev interesējošus jautājumus, reģistrēšanās tiešsaistes semināram ir obligāta. Reģistrēšanās iespējama ŠEIT. Vecākiem un nereģistrētajiem treneriem būs iespēja sekot līdzi semināra tiešraidei un uzdot jautājumus organizācijas “Bērnu republika” Facebook kontā.

Pieslēgties

Dienas fokusā

05/03/2021 19:43

Znaroks šīs dienas spēlē iegājis KHL vēsturē

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Maskavas “Spartak” galvenais treneris Oļegs Znaroks aizvadītajā mačā pret Maskavas CSKA iegājis līgas vēsturē. No other coach has more #GagarinCup Playoffs games behind his back…