Futbola izlases vārtsargu treneris: Spēlēt tikai Latvijā ir stāvēšana uz vietas

06/06/2024 09:38
Nokopēts
Andris Vaņins

Latvijas futbola izlases vārtsargu treneris Andris Vaņins sarunā ar “Latvijas Avīzi” paudis viedokli, ka vietējiem vārtsargiem būtu jādodas spēlēt ārzemēs, lai paceltu savu līmeni.

Jau vēstīts, ka futbola izlase uzsākusi treniņnometni, gatavojoties Baltijas kausa spēlēm. Uz valstsvienību izsaukti trīs vārtsargi – Rihards Matrevics un Nils Toms Puriņš no “Riga FC”, kā arī Frenks Dāvids Orols no “Daugavpils”. Savukārt nav uzaicināti Roberts Ozols un Pāvels Šteinborgs.

“Ozolam jau nometnē Kiprā bija veselības problēmas, kuras nav atrisinātas. Viņš klubā spēlē, bet netrenējas, gaidām, kad būs pilnvērtīgi gatavs. Pāvelam ir neliela muguras trauma, nav spēlējis. Orols sevi labi parādīja sezonas pirmajā pusē “Daugavpils” sastāvā, tāpēc nolēmām paskatīties,” vārtsargu izvēli skaidroja Vaņins.

Nav stabila pirmā numura, meklējam. Cerējām, ka Ozols būs, bet viņam bieži traumas. Kiprā martā labi spēlēja Matrevics, pēc tam guva traumu un zaudēja vietu kluba sastāvā. Viens no labākajiem virslīgā ir Orols, bet turnīra līmenis ir ļoti krities, es ieteiktu vārtsargiem doties spēlēt uz ārzemēm – Čehiju, Slovākiju, Slovēniju.

Tur varētu augt, bet spēlēt tikai Latvijā ir stāvēšana uz vietas. Matrevicam bija ļoti laba sezona “Valmieras” čempionu gadā, pērn ilgi nespēlēja savainojuma dēļ. Viņam ir īpašības, lai būtu pieprasīts Eiropā. Jāsakrīt daudziem faktoriem, lai tevi pamanītu, jāspēlē izlasē un Eirokausos, tas ir arī aģenta darbs,” pārliecināts izlases vārtsargu treneris.

 

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
5.51
3.61
1.68
5.01
3.71
1.71
2.22
3.13
3.53
1.16
7
11
1.31
5.25
9.75
1.35
-
3.22
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām