Futbola klubi Covid-19 dēļ no UEFA saņems mazākas prēmijas

23/10/2020 12:24

Covid-19 radīto seku dēļ Eiropas Futbola asociāciju savienība (UEFA) nav saņēmusi maksājums no Ķīnas un Kataras par spēļu translācijām, kā rezultātā klubi prēmijās saņems mazākas summas.

UEFA atklāja, ka aizvadītās sezonas zaudējumi varētu būt mērāmi 470 miljonos eiro, bet kopējais balvu fonds, kas tiktu izdalīts starp komandām, bija plānots 2,55 miljardu eiro apmērā.

“Bild” ziņo, ka UEFA ļoti labi apzinās situāciju, tādējādi pagājušās sezonas UEFA Čempionu un Eiropas līgas klubi būtībā var rēķināties ar mazākiem ienākumiem.

Laikraksts vēsta, ka lielākie zaudētāji šajā sakarā būs Čempionu līgas uzvarētāji Minhenes “Bayern”, kas Covid-19 radītās pandēmijas dēļ no UEFA nesaņems aptuveni piecus miljonus eiro. Tikmēr pusfināliste “Leipzig”, visticamāk, nesaņems 2,5 miljonus eiro.

Tāpat paredzams, ka mazākas prēmijas par sniegumu UEFA turnīros būs gaidāmas arī turpmākos četrus gadus.

Pagājušajā sezonā UEFA abu līgu izšķirošās spēles aizvadīja vienā vietā salīdzinoši īsā laika posmā, bet šonedēļ abos turnīros jau aizvadīti pirmie apakšgrupu dueļi.

UEFA Čempionu līgā pagājušajā sezonā uzvarēja “Bayern”, bet Eiropas līgā – “Sevilla” no Spānijas.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Gordons Heivords pret Kristapu Porziņģi
15/06/2021 12:19

Avots: “Hornets” apsver iespēju veikt darījumu, lai iegūtu Porziņģi

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komanda Šarlotas “Hornets” apsver iespēju veikt maiņas darījumu, lai savā paspārnē iegūtu Dalasas “Mavericks” uzbrucēju Kristapu Porziņģi, informē medija “NBA Analysis Network” apskatnieks Evans Meisijs. “Viens…