Gada spēlētājs futbola žurnālistu asociācijas vērtējumā – “Liverpool” futbolists

Džordans Hendersons, sportazinas.com
Džordans Hendersons | Foto: EPA/Daniel Leal Olivas/NMC/Pool

Anglijas premjerlīgas kluba “Liverpool” kapteinis piektdien Futbola žurnālistu asociācijas (FWA) vērtējumā tika pie goda nosaukuma “Gada futbolists vīriešiem”.

30 gadus vecais pussargs Hendersons (30) bija neatņemama komandas sastāvdaļa ceļā uz Liverpūles kluba pirmo līgas uzvarētāju trofeju 30 gadu laikā, lai gan sezonas beigās doties laukumā patraucēja ceļa locītavas trauma.

“Lai cik pateicīgs es būtu, es nejūtos tā, lai balvu varētu pieņemt viens pats,” viņš teica. “Es esmu daudz parādā tik daudziem cilvēkiem, bet visvairāk maniem pašreizējiem komandasbiedriem, kuri ir bijuši neticami un ir to pelnījuši šo balvu tikpat ļoti kā es.”

Anglijas izlases spēlētājs saņēma vairāk nekā ceturto daļu balsu. Nominēti balvai bija arī uzvarētāja komandasbiedri Virgils van Deiks un Sadio Manē, kā arī  Mančestras “City” pārstāvis Kevins de Bruine un Mančestras “United” uzbrucējs Markuss Rešfords.

Neatrodoties laukumā, Hendersons lielu uzmanību veltīja, koronavīrusa pandēmijas laikā vācot naudu Nacionālajam veselības dienestam (NHS).

Londonas “Arsenal” un Nīderlandes izlases uzbrucēja

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par