Gada spēlētājs futbola žurnālistu asociācijas vērtējumā – “Liverpool” futbolists

24/07/2020 18:04

Anglijas premjerlīgas kluba “Liverpool” kapteinis Džordans Hendersons piektdien Futbola žurnālistu asociācijas (FWA) vērtējumā tika pie goda nosaukuma “Gada futbolists vīriešiem”.

30 gadus vecais pussargs Hendersons (30) bija neatņemama komandas sastāvdaļa ceļā uz Liverpūles kluba pirmo līgas uzvarētāju trofeju 30 gadu laikā, lai gan sezonas beigās doties laukumā patraucēja ceļa locītavas trauma.

“Lai cik pateicīgs es būtu, es nejūtos tā, lai balvu varētu pieņemt viens pats,” viņš teica. “Es esmu daudz parādā tik daudziem cilvēkiem, bet visvairāk maniem pašreizējiem komandasbiedriem, kuri ir bijuši neticami un ir to pelnījuši šo balvu tikpat ļoti kā es.”

Anglijas izlases spēlētājs saņēma vairāk nekā ceturto daļu balsu. Nominēti balvai bija arī uzvarētāja komandasbiedri Virgils van Deiks un Sadio Manē, kā arī  Mančestras “City” pārstāvis Kevins de Bruine un Mančestras “United” uzbrucējs Markuss Rešfords.

Neatrodoties laukumā, Hendersons lielu uzmanību veltīja, koronavīrusa pandēmijas laikā vācot naudu Nacionālajam veselības dienestam (NHS).

Londonas “Arsenal” un Nīderlandes izlases uzbrucēja

Pieslēgties

Dienas fokusā

14/05/2021 23:18

Latvijas pirmā pretiniece Kanāda sastāvu nokomplektē teju tikai ar NHL hokejistiem

Latvijas hokeja izlases pirmā pretiniece gaidāmajā pasaules čempionātā hokejā Kanāda sastāvu nokomplektējusi teju tikai ar Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlētājiem, pavēstījusi Kanādas hokeja federācija. Kanādieši uz Rīgu dosies ar trīs…