Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Bufalo “Sabres” uzbrucējs Zemgus Girgensons sarunā ar ziņu aģentūru AP komentējis baumas par iespējamo aizmainīšanu.
8. martā noslēgsies NHL maiņu darījumu periods, kas licis aktivizēties vairākām komandām, lai veiktu pēdējā brīža izmaiņas sastāvā. Pēdējo nedēļu laikā baumu “virpulī” iekļuvis arī Girgensons, kurš ticis minēts kā viens no vērtīgākajiem “Sabres” aktīviem, ņemot vērā viņa spēles stilu, kas būtu noderīgs komandām, kas cīnās par titulu, kā arī viņa pateicīgais līgums. Jāatgādina, ka Girgensons šosezon pelna 2,5 miljonus, bet pēc sezonas beigām viņš var kļūt par brīvo aģentu.
Girgensons “Sabres” komandā ir spēlējis visu NHL karjeru, aizvadot jau 11. sezonu, taču, kā atzinis pats uzbrucējs, tad baumas par aizmainīšanu viņa sniegumu neietekmē. “Mans mērķis nav mainījies – vienkārši katrā spēlē dodos laukumā. Šajā situācijā jau esmu bijis daudzas reizes, tā kā tas man nav nekas jauns. Par to vairs neuztraucos,” teica Girgensons.
Latvietis līdz šim karjerā nav spēlējis izslēgšanas spēlēs un arī šosezon, ja viņš tomēr paliks Bufalo, pie iespējas cīnīties par Stenlija kausu viņš, visdrīzāk, netiks. “Mūsu komandā neviens noteikti nav padevies. Neviens arī nav runājis, ka mums vairs nav cerību [iekļūt “play-off”],” priecīgs par atmosfēru Bufalo vienībā bija Girgensons.
30 gadus vecais Latvijas uzbrucējs šosezon 44 spēlēs izcēlies ar astoņiem (7+1) punktiem, divus no tiem iekrājot pēdējās divās spēlēs. “Sabres” ar 62 punktiem 62 spēlēs ieņem 13. vietu Austrumu konferencē, no “wild card” zonas atpaliekot par 10 punktiem.
Medijs Girgensonu sauc par vienu no “Sabres” vērtīgākajiem aktīviem pirms maiņu “dedlaina”
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu