Medijs Girgensonu sauc par vienu no “Sabres” vērtīgākajiem aktīviem pirms maiņu “dedlaina”

13/02/2024 18:35
Nokopēts
Zemgus Girgensons

Ziemeļamerikas medija “The Athletic” žurnālists Metjū Feirberns latvieti Zemgu Girgensonu nosaucis par vienu no Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Bufalo “Sabres” vērtīgākajiem aktīviem pirms maiņas darījumu pēdējās dienas.

Šosezon darījumi starp NHL klubiem ir atļauti līdz 8. martam. Nedaudz mazāk kā mēnesi pirms šī datuma pamazām aktivizējas sarunas par iespējamām maiņām, jo gan augšgala klubi, gan tie, kuri vēl turpina cīņu par iekļūšanu “play-off”, meklē papildinājumus visām līnijām.

“Sabres” ar 48 punktiem 51 mačā ieņem septīto pozīciju Atlantijas divīzijā un no “play-off” zonas komandu šķir jau 12 punkti. Pie šāda scenārija “Sabres”, visticamāk, atdos kādu no saviem spēcīgiem spēlētājiem, un kā vienu no kandidātiem Girgensonu. Turklāt laiks līdz 8. martam ir “Sabres” pēdējā iespēja apmaiņā pret latvieti iegūt kaut kādu aktīvu, jo vasarā uzbrucējs kļūs par brīvo aģentu.

“Sagaidāms, ka Ēriks Džonsons un Girgensons kļūs par pievilcīgākajiem “Sabres” aktīviem starp tiem spēlētājiem, kuri kļūs par brīviem aģentiem. Girgensons, lai arī nekad nav spēlējis izslēgšanas mačos, demonstrē īstu “play-off” hokeju,” latvieti slavē žurnālists.

Šosezon 30 gadus vecais Girgensons laukumā gājis 33 spēlēs, atzīmējoties ar četriem vārtu guvumiem. Visu savu NHL karjeru latvietis pavadījis Bufalo komandā, viņam tā ir 11. sezona “Sabres” formā.

TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām