Girgensons un “Sabres” neiztur mazākumu un ļauj “Rangers” uzvarēt papildlaikā (VIDEO)

12/03/2023 07:42
Zemgus Girgensons

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Zemgus Girgensons un Bufalo “Sabres” ar rezultātu 1:2 papildlaikā atzina Ņujorkas “Rangers” pārākumu, piedzīvojot ceturto zaudējumu pēc kārtas.

Girgensons laukumā pavadīja 12 minūtes un 50 sekundes, kuru laikā izcēlās ar vienu spēka paņēmienu, vienu bloķētu metienu, 50% uzvarētu iemetienu, kā arī divām soda minūtēm. Jāpiezīmē, ka latviešu uzbrucējs atradās laukumā mazākumā, kad tika zaudēti izšķirošie vārti pagarinājumā.

Pirmajā periodā abas komandas nespēja gūt vārtus un arī nenopelnīja iespēju spēlēt skaitliskajā vairākumā. Otrajā trešdaļā Džefs Skiners izvirzīja vadībā “Sabres”, bet jau pēc nedaudz mazāk kā četrām minūtēm izlīdzinājumu uz rezultāta tablo panāca “Rangers” uzbrucējs Patriks Keins.

Noslēdzošajās pamatlaika 20 minūtēs vienības nespēja ripu raidīt pretinieku vārtos, kas nozīmēja, ka uzvarētāja noteikšanai bija jāaizvada papildlaiks. Tajā skaitliskajā vairākumā, kad bija nospēlētas 122 sekundes izcēlās Artēmijs Panarins, nodrošinot “Rangers” panākumu. “Sabres” vārtsargs Uko-Peka Lukonens šoreiz atvairīja 24 no 26 pretinieku metieniem, bet pretējos vārtos Iļja Šestjorkins tika galā ar 32 no 33 metieniem.