Gobērs pirms pirmā dueļa pret “Jazz”: Deviņi gadi Jūtā bija lieliski, taču jāatceras, ka šis ir bizness

09/12/2022 16:39
Rūdijs Gobērs

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Minesotas “Timberwolves” spēlētājs Rūdijs Gobērs pirms gaidāmās cīņas ar Jūtas “Jazz” komentējis atgriešanos savā bijušajā pilsētā.

Gaidāmajā naktī Francijas centra spēlētājs pirmo reizi atgriezīsies Jūtā, bet šoreiz kā viesu komandas spēlētājs. Gobērs savus karjeras pirmos deviņus gadus pavadīja “Jazz” rindās, taču starpsezonā viņš pārsteidzoši tika aizmainīts uz Minesotu.

“Droši vien būs daudz emociju, bet es vienkārši vēlos izbaudīt mirkli un izcīnīt uzvaru. Es pavadīju tur deviņus  gadus un radīju daudz atmiņu, man ir ļoti daudz spēcīgu attiecību ar cilvēkiem, kurus mīlu un kuri gadu gaitā man ir devuši daudz mīlestības. Būs dīvaini ieiet arēnā un doties uz viesu komandas ģērbtuvi, taču būs daudz mīlestības un prieka atgriezties,” pirms došanās uz Solteiksitiju teica Gobērs.

2013. gada NBA drafta 27. numurs “Jazz” rindās trīs reizes tika atzīts par līgas labāko aizsardzības spēlētāju, kā arī četras reizes iekļuva sezonas simboliskajā komandā. “Deviņi gadi Jūtā noteikti ir kaut kas tāds, ko es nekad neaizmirsīšu, taču tajā pašā laikā vienmēr ir jāapzinās, ka šis ir bizness – tā es to redzu,” teica francūzis.

“Mans sapnis vienmēr bija atvest Jūtai čempionātu. Daži cilvēki [domāts komandas vadība – aut.] neticēja, ka tas varētu notikt, un tas ir saprotami. Tas ir pilnībā saprotami. Tas ir daļa no viņu darba darīt to, ko viņi uzskata par labāko komandai. Tagad es esmu citā vietā, bet tas nemaina cilvēcisko pusi. Ar to es domāju, ka piedzīvotais ir kas lielāks kā tikai basketbols. Es atdevu visu šai komandai, pilsētai un organizācijai – savas asinis, sviedrus un asaras, lietas, kas ir ārpus basketbola biznesa. Tāpēc es domāju, ka es šeit palikšu mūžīgi. Tagad es esmu jaunā vietā ar iespēju paveikt lielas lietas, un es vienmēr būšu pateicīgs par šiem deviņiem gadiem Jūtā,” atklāts bija Gobērs.

“Jazz”, pēc savu līderu Donovana Mičela un Gobēra aizmainīšanas, ir nedaudz pārsteigusi visu līgu. Kad tika paredzēts, ka Jūtas klubs uzsāks komandas pārbūvi, vienība ar bilanci 15-12 ieņem 6. vietu Rietumu konferencē. Tikmēr “Timberwolves” ar Gobēru pašlaik ir pat ārpus “play-in” zonas un ar 24 mačos izcīnītām 12 uzvarām ieņem 11. pozīciju Rietumos.

Gobērs par “Timberwolves”: Mērķis ir iegūt čempiontitulu

Pieslēgties

Dienas fokusā

Kristaps Porziņģis
27/01/2023 12:30

11 NBA spēlētāji nobalsojuši par Porziņģa dalību Zvaigžņu spēlē

Šodien Nacionālā basketbola asociācija (NBA) publicēja gaidāmās Zvaigžņu spēles starta piecinieka spēlētājus, kā arī kopējos balsojuma rezultātus. Šis saraksts veidojās no līdzjutēju balsojuma (50%), līgas basketbolistu (25%), kā arī mediju…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām