Goldensteitas patriots Boguts turpinās spēlēt Austrālijā

Endrjū Boguts, sportazinas.com
Endrjū Boguts. Foto: Daily Telegraph

Arī gaidāmajā sezonā austrāļu centrs spēlēs Nacionālās basketbola līgas (NBL) komandā Sidnejas “Kings”, pavēstījusi līga.

Arī iepriekšējo sezonu Boguts pavadīja Sidnejā un tika atzīts par sezonas vērtīgāko un labāko aizsardzības spēlētāju. Šajā sezonā Boguts NBL izcēlās ar vidēji gūtiem 11,4 punktiem, 11,6 atlēkušajām bumbām un 3,4 rezultatīvām piespēlēm.

Austrālijā sezona noslēdzās martā, kas 34 gadus vecajam Bogutam kā brīvajam aģentam ļāva pievienoties Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandai Goldensteitas “Warriors”. 11 regulārā čempionāta spēlēs viņš vidēji guva 3,5 punktus un 5,0 atlēkušās bumbas, bet pagaidām trijās izslēgšanas spēlēs Bogutam vidēji 4,8 punkti un 8,0 atlēkušās bumbas.

“Es turēšu savu vārdu un nepagriezīšu muguru “Kings” komandai,” pauda Boguts. “Izslēgšanas spēļu izskaņā man potenciāli būs jānoraida citu komandu piedāvājumi, ja turpināšu demonstrēt labu sniegumu. Kāda komanda, neskaitot “Warriors”, varētu man piedāvāt ienesīgu līgumu, tomēr man ir jāatgriežas “Kings” komandā.”

Pieredzējušo austrālieti savulaik 2005. gada NBA draftā Milvoki “Bucks” izraudzījās ar pirmo numuru. Pēc septiņām gana produktīvām sezonām “buku” sastāvā (vidēji 12,7 punkti, 9,3 bumbas) Boguts maiņas darījuma rezultātā kļuva par Andra Biedriņa komandas biedru Goldensteitas “Warriors” vienībā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par