Golovkins Ņujorkā grūtā cīņā uzveic Derevjančenko (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Ņujorkas slavenākajā sporta kompleksā “Madison Square Garden”, vidējā smagā svara Kazahstānas bokseris (40-1-1) pēc punktiem pārspēja Ukrainas pārstāvi Serhiju Derevjančenko (13-2), izcīnot IBF čempiona titulu.

37 gadus vecais Golovkins jau pirmajā raundā veica nokdaunu, bet 33 gadus vecais Derevjančenko spēja sagrupēties un turpināt cīņu, sagādājot pretiniekiem grūtus brīžus līdz cīņas beigu gongam.

Visi trīs cīņas tiesneši uzvaru pēc punktiem atdeva Kazahstānas pārstāvim: 115:112, 115:112 un 114:113.

“Tagad saprotu, ka vairāk jakoncentrējas uz boksu,” pēc vienas no karjeras smagākajām cīņām sacīja Golovkins.

“Man vajag uzlabot sniegumu. Nepieciešams kļūt stiprākam pēc treniņnometes. Vairāk nopietnības, man jāstrādā smagi ar lielāku koncentrāciju. Serhijs bija gatavs – tiešām viņu cienu. Viņš parādīja, ka viņam ir liela sirds.”

Savukārt Ukrainas bokseris pēc cīņas sacīja: “Jutos labi, paldies līdzjutējiem un komandai par atbalstu. Pirmajā raundā Golovkins trapīja man pa galvu, neredzēju sitiena brīdi. Ja iespējams, vēlos revanša cīņu.”

Jau vēstīts, ka Golovkins iepriekš vēlējās trešo cīņu ar Saulu “Kanelo” Alvaresu, tomēr meksikānis, kuram šobrīd pieder WBA, WBC un IBO čempionu jostas, kuras agrāk piederēja Golovkinam, no šādas iespējas atteicies.

1
Tavs viedoklis

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Lomo Recent comment authors
  Subscribe  
jaunākie vecākie vērtētākais
Paziņot par
Lomo
Viesis
Lomo

Sporta kanāla žurnālistam jau nu vajadzētu zināt, ka pēc nokauta atskaita 10 sekundes, bokseris nevar turpināt cīņu un cīņa ir pabeigta. Pēc nokdauna gan cīnu turpina