Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Goldensteitas “Warriors” spēlētājs Dreimonds Grīns savā podkāstā “The Draymond Green Show” aizstāvējis Bruklinas “Nets” zvaigzni Kevinu Durantu, paužot viedokli, ka Duranta vēlme pamest Bruklinu ir tikai biznesa solis.
Jau vēstīts, ka jūnija beigās Durants pieprasīja aizmainīšanu no “Nets” komandas, kā iecienītākos galamērķus izvēloties Maiami “Heat” un Fīniksas “Suns” . Basketbolists par to izpelnījās asu kritiku, jo viņa līgums ar “Nets” komandu ir spēkā līdz 2026. gadam. Alga katrā no četrām nākamajām sezonām būs 44,1, 47,6, 51,1 un 54,7 miljoni dolāru.
“Cilvēki nevar samierināties ar to, ka sportisti tagad ir biznesmeņi un vairs nespēlē tikai basketbolu. Kādā brīdī cilvēkiem ir jāsaprot un jāspēj pieņemt, ka sportisti ir biznesmeņi un mēs pieņemam biznesa gājienus un lēmumus,” pauda Grīns. “Kad kādu sauc par vāju, jo viņš bēg no izaicinājumiem, tas mani mulsina, jo basketbolisti visu mūžu strādā, lai atrastos tādā pozīcijā, kurā var kontrolēt savu tālāko virzību. Starp citu, NBA ne katrs var kontrolēt, kurp doties tālāk, tāpēc būt tādā pozīcijā un spēt kontrolēt, ko darīt tālāk, ir katra amerikāņa sapnis.”
Aizvadītajā sezonā Durants laukumā gāja 55 spēlēs NBA pamatturnīrā, atzīmējoties ar vidēji 29,9 punktiem, 7,4 atlēkušajām bumbām un 6,4 rezultatīvām piespēlēm. Četrās “play-off” cīņās viņam caurmērā 26,3 punkti, 5,8 izcīnītas bumbas zem groziem un 6,3 piespēles. Durants Bruklinas klubā nospēlēja vien divas sezonas.
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu