Gutkovskis ar gūtiem vārtiem kaldina komandas uzvaru Polijas čempionātā

04/05/2018 23:58

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Vladislavs Gutkovskis piektdien guva vārtus Polijas augstākās līgas vājāko komandu grupas mačā un kaldināja Ņidzicas “Termalica” vienības uzvaru.

Gutkovska un aizsarga Vitālija Maksimenko pārstāvētā “Termalica” viesos ar rezultātu 1:0 (0:0) pārspēja Gdaņskas “Lechia” vienību.

Gutkovskis maču sāka pamatsastāvā un 16 minūtes pirms pamatlaika beigām pēc Šimona Pavlovski piespēles soda laukumā ar galvu raidīja bumbu vārtos. Mača 81.minūtē viņš tika nomainīts, bet septiņas minūtes vēlāk laukumā devās Maksimenko.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka Latvijas futbolista Denisa Rakela pārstāvētā Polijas vienība Krakovas “Cracovia” piektdien savās mājās ar rezultātu 3:3 (2:1) cīnījās neizšķirti pret Vroclavas “Šlask”, kuras rindās spēlē Igors Tarasovs.

Gan Rakels, gan Tarasovs laukumā pavadīja visas 90 minūtes un katrs atzīmējās ar vienu rezultatīvu piespēli.

Šobrīd Polijas čempionāta otrā posma vājākās grupas līderpozīcijā ar 47 punktiem 37 mačos atrodas “Cracovia”, bet tai uz papēžiem ar 41 punktu min “Šlask”, kamēr trešajā vietā ar 40 punktiem 33 spēlēs atrodas Pāvela Šteinbora pārstāvētā Gdiņas “Arka”.

Savukārt septītajā pozīcijā ar 32 punktiem atrodas Ņidzicas “Termalica”, pirmajam sešiniekam, kas saglabās vietu Polijas augstākajā līgā, zaudējot vien divus punktus.

Astoņas labākās komandas pēc pirmā posma turpina cīņu par medaļām, kamēr pārējām astoņām vienībām, tostarp Latvijas futbolistiem, jāspēkojas par vietas saglabāšanu augstākajā divīzijā, kuru atstās otrā ešelona divi vājākie klubi.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka Latvijas vārtsarga Šteinbora pārstāvētā “Arka” trešdien Polijas kausa izcīņas finālspēlē ar rezultātu 1:2 atzina Varšavas “Legia” pārākumu, Latvijas izlases vārtsargam ielaižot divus vārtus.