Gutkovskis rezultatīvi piespēlē svarīgā spēlē cīņā par palikšanu augstākajā līgā

09/05/2018 00:06

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Vladislavs Gutkovskis otrdien veica rezultatīvu piespēli Polijas augstākās līgas spēlē, viņa pārstāvētajai Ņidzicas “Termalica” komandai cīnoties neizšķirti.

Gutkovska un aizsarga Vitālija Maksimenko pārstāvētā “Termalica” savā laukumā nospēlēja 1:1 (1:0) ar Novisačas “Sandecja”.

Gutkovskis ar rezultatīvu piespēli atzīmējās septītajā minūtē, kad pēc viņa centrējuma soda laukumā ar galvu vārtus guva Bartošs Spjačka. Tiesa, 12 minūtes pirms pamatlaika beigām “Sandecja” panāca neizšķirtu.

Gutkovskis un Maksimenko maču sāka starta vienpadsmitniekā un laukumā bija visas 90 minūtes.

Tikmēr vārtsargs Pāvels Šteinbors kaldināja Gdiņas “Arka” komandas uzvaru 2:0 (1:0) pār uzbrucēja Denisa Rakela pārstāvēto Krakovas “Cracovia”.

Šteinbors kā ierasts nospēlēja visas 90 minūtes, kamēr Rakela nebija mača pieteikumā.