Habiba troņmantnieks Mahačevs sakauj Oliveiru un izcīna vieglās svara kategorijas titulu (VIDEO)

23/10/2022 00:24
Nokopēts
Islams Makhačevs un Čārlzs Oliveira

Šovakar Abū Dabī “Ultimate Fighting Championship” (UFC) 280. cīņu šova ietvaros Islams Mahačevs (23-1) ar sāpju paņēmienu pārspēja bijušo čempionu Čārlzu Oliveiru (33-9), kļūstot par jauno vieglās svara kategorijas titula īpašnieku.

Gada, iespējams, lielākajā cīņā Mahačevs jau no paša sākuma parādīja savu daudzpusību. Pirmajā raundā viņš nogāza Oliveiru uz kājām, pēc tam arī apliecinot savas greplera prasmes, ar nepārtrauktu spiedienu un sitieniem krājot punktus. Dagestānas cīkstonis tāpat spēja izvairīties no brazīlieša uzbrukumiem, un, kad Oliveira jau atkal bija piecēlies kājās, Mahačevs savu pretinieku atkal “nolika uz dēļiem”, jau pēc pirmā raunda kontrolējot cīņas gaitu.

Oliveira otrā raunda sākumā izvairījās no cīņas nonākšanās parterā,  lieliski aizsargājoties, tādējādi piespiežot cīņu turpināt stājā. Taču Habiba Nurmagomedova audzēknis ar spēcīgu sitienu atkal nogāza Oliveiru, satvēra pretinieka kaklu un piespieda kādreizējo UFC čempionu padoties, svinot iespaidīgu panākumu un izcīnot vieglās svara kategorijas čempiontitulu.

Citā duelī par UFC vieglākās svara kategorijas čempionu atkal kļuva Aldžemeins Stērlings (22-3), kurš ar tehnisko nokautu pieveica Taileru Džefriju “T. J.” Dilašovu. Jau cīņas pirmajā raundā Dilašovam no vietas tika izsists plecs, kuru gan viņa treneris brīnumainā kārtā pārtraukumā spēja ielikt atpakaļ vietā, taču tas tur nenoturējās. Stērlings pretinieka vājību izmantoja un svinēja drošu uzvaru. Tikmēr tās pašās kategorijas cīņā Šons O’Malijs (16-1) ar dalītu tiesnešu lēmumu bija pārāks pār Pjotru Janu (16-4).

TOP notikumi
1
X
2
1.27
5.75
11.5
16.5
7.75
1.17
4.4
4.4
1.62
2.35
3
3.4
1.5
5
5
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām