Hārtlijs: Ar talantu vien titulus nevar izcīnīt

Bobs Hārtlijs, sportazinas.com
Bobs Hārtlijs Foto: hawk.ru

Latvijas hokeja izlases galvenais treneris , kurš šosezon līdz Gagarina kausa izcīņas finālam aizveda Kontinentālās hokeja līgas () komandu Omskas “Avangard”, atzinis, ka tikai ar talantu titulus nevar izcīnīt.

“Avangard” šosezon sasniedza KHL finālu, tomēr finālsērijā ar 0-4 bezcerīgi kapitulēja Maskavas CSKA.

“Esmu priecīgs par puišu paveikto visas sezonas garumā,” izteicās Hārtlijs. “Viņi ir labi cilvēki, kuri izveidoja labu komandu. Vienmēr esmu teicis komandas pārstāvjiem – iedodiet man labus cilvēkus un es no viņiem izveidošu labus hokejistus.”

“Neuzskatu, ka titulus var izcīnīt ar talantu vien. Mana pieredze rāda, ka ir nepieciešams atdot sevi visu laukumā un upurēties, ja tas ir nepieciešams. Pēc sezonas mums ir daudzi spēlētāji ar traumām un dažiem pat nepieciešamas operācijas. Kopumā par šo sezonu komandai varu ielikt atzīmi – pieci ar plusu.”

“Spēlētāji bija pelnījuši, ko vairāk. Ikviens vēlējās, lai finālsērija būtu garāka, taču tā bija ļoti sarežģīta. Iepriekš vēl nekad nebiju nevienai komandai veicis tik daudz izmaiņu spēli no spēles. Mums bija jāatrod ceļi, kā uzvarēt, tomēr tas neizdevās un mēs neguvām pietiekami daudz vārtus,” izteicās Hārtlijs.

Latvijas izlases treneris ir devies uz Latviju, kur valstsvienības kandidāti aizvadīs pārbaudes spēles. Rīt un parīt ir paredzēti divi dueļi ar Krievijas valstsvienību.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par