“Heat” spēlētājs: Tagad dienas spilgtākais moments ir ceļš no autobusa līdz arēnai

21/01/2021 23:53

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Maiami “Heat” basketbolists Kelijs Oliniks atklājis, ka līdz ar Covid-19 drošības protokola ieviešanu basketbolistu dzīve kļuvusi krietni vienveidīgāka.

Izbraukumu laikā spēlētājiem atļauts atrasties tikai viesnīcā, kurā apmetas komanda, treniņu zālē un arēnā, kurā notiek spēle. Nav atļauts doties pastaigās, tāpat spēlētāji nedrīkst doties uz restorāniem, jo visa ēdināšana notiek viesnīcās.

“Tagad 30 soļi no autobusa līdz arēnai ir dienas spilgtākais moments,” teica “Heat” centrs

Šosezon 29 gadus vecais Oliniks laukumā devies 12 mačos, kuros izcēlies ar vidēji 11,3 punktiem, 5,5 atlēkušajām bumbām un trīs piespēlēm.

Stingrs drošības protokols nav palīdzējis NBA pilnībā izvairīties no Covid-19 izplatības līgā. Janvārī tika pārceltas jau 15 spēles, no tām sešas – ar Dāvja Bertāna pārstāvētās Vašingtonas “Wizards” vienības dalību. Tāpat šodien kļuvis zināms, ka plānotajā laikā nenotiks vismaz trīs Memfisas “Grizzlies” spēles.

Pieslēgties

Dienas fokusā

24/02/2021 23:02

Štelmahera spīts un ko saka skaitļi – kā Latvija pazaudēja biļeti uz EČ finālturnīru

Latvijas basketbols šobrīd nepiedzīvo vieglākos laikus. Abas galvenās valsts izlases nav kvalificējušās kontinenta lielākajam basketbola forumam, kaut gan darbs bija ne tikai izdarāms, bet klasificējās “obligāti izdarāmo” sarakstā. Šajā materiālā…