Herlingss guvis traumu un izlaidīs četrus Itālijas MGXP posmus

Džefrijs Herlingss
Džefrijs Herlingss | Foto: MXGP

Pasaules čempionāta motokrosā prestižākās klases MXGP braucējs no Nīderlandes ceturtdienas treniņā gūtā savainojuma dēļ būs spiests izlaist četrus Itālijas etapus, ziņo organizatori.

Sacensību rīkotāji ziņo, ka Herlingss ceturtdien treniņā piedzīvoja kritienu, kā rezultātā saņēma smagu triecienu kakla un plecu apvidū. Viņam tiks veikta magnētiskā rezonanse, bet zināms, ka braucējs nepiedalīsies etapos, kas paredzēti no 27.septembra līdz 4.oktobrim.

Herlingss pirmajos septiņos posmos izcīnījis četras uzvaras un kopvērtējuma vadībā.

Sportistam gan paveicies, jo nopietnas traumas nav gūtas, tomēr pēc smagā trieciena viņam divas nedēļas būs jāpavada miera režīmā un jānovēro ķermeņa augšdaļas pašsajūta.

Atkārtota magnētiskā rezonanse Herlingsam plānota 29.septembrī.

“Pirmie rezultāti bijuši salīdzinoši iepriecinoši, ja ņem vērā, cik drausmīgs izskatījās kritiens,” atklāja “Red Bull KTM Factory” komandas tehniskais koordinators Dirks Grubels. “Žēl, jo viņš līdz šim uzrādījis labus rezultātus, tomēr tā ir daļa no sporta.”

Herlingss pēc septiņiem posmiem kopvērtējuma vadībā atrodas ar 263 punktiem, bet pieredzes bagātais itālis Antonio Kairoli iekrājis 241 punktu un par četriem punktiem apsteidz slovēni Timu Gajseru.

Nākamais MXGP posms 13.septembrī paredzēts Faencā, bet pēcāk trīs etapi notiks citā Itālijas pilsētā Mantovā. Pēcāk viens posms paredzēts Spānijā, bet tālāk sacensībās trīs etapi plānoti gan Beļģijā, gan Itālijā.

Pirms Itālijas posmiem bija paredzētas sacensības Turcijā, taču tās tika atceltas.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par