Totenhemas “Hotspur” uzbrucējs Hjunmins Sons koronavīrusa krīzes laikā ir uzsācis obligāto militāro dienestu Dienvidkorejā, atrodoties jūras kara spēku mācību nometnē.
Noslēdzot trīs nedēļu ilgos militāros treniņus, viņš saņēmis balvu par izciliem rezultātiem savā grupā.
Heung-min Son has finished his military training in Korea – and even received a best performance prize for excelling in his trainee group 💪 pic.twitter.com/oiw91bcM1a
— GOAL (@goal) May 8, 2020
Visiem darbaspējīgajiem Dienvidkorejas vīriešiem ir pienākums gandrīz divus gadus dienēt obligātajā militārajā dienestā, kas veido lielāko daļu no valsts 600 000 karavīriem, salīdzinot ar 1,3 miljoniem karavīru Ziemeļkorejas armijā.
Sons bija to Dienvidkorejas futbolistu vidū, kuri nopelnīja atbrīvojumu, izcīnot zeltu 2018.gada Āzijas spēlēs Indonēzijā. Saskaņā ar 2018.gada Āzijas spēļu zelta ieguvēja atbrīvojumu Sonam ir jāpabeidz tikai pamatapmācība un jāveic aptuveni 500 stundu sabiedriskā darba, lai izpildītu savu iesaukšanas pienākumu.
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu