“Hotspur” sazinājusies ar Početino, lai runātu par trenera iespējamo atgriešanos komandā

27/05/2021 16:30

Anglijas premjerlīgas komanda Totenhemas “Hotspur” sazinājusies ar argentīniešu speciālistu Maurisio Početino, lai runātu par viņa iespējamo atgriešanos sastāvā, informē britu medijs BBC. Početino strādāja “Hotspur” galvenā trenera amatā no 2014. līdz 2019. gadam, savukārt šogad viņš kļuva par Parīzes “Saint-Germain” (PSG) stūrmani.

49 gadus vecais Početino 2019. gada novembrī tika atlaists no Totenhemas vienības galvenā trenera amata, bet 2021. gada janvārī devās uz PSG. Nav zināms, vai Početino turpinās strādāt Francijas grandā, jo PSG šogad nespēja triumfēt “Ligue 1”, kā arī UEFA Čempionu līgā apstājās pusfinālā.

“Hotspur” savukārt sezonas beigu daļā atlaida Žuzē Mourinju, kura vietā stājās pagaidu galvenais treneris Raiens Meisons. Lai arī “Hotspur” uzrunājusi Početino par iespējamo atgriešanos komandā, sarunas ar PSG par šo tēmu vēl nav bijušas, noskaidrojis BBC.

Neskaitot PSG, Početino trenera karjeras laikā strādājis spāņu klubā “Espanyol”, kā arī Anglijas vienībās “Southampton” un “Hotspur”. Savukārt lielāko daļu spēlētāja karjeras viņš pavadīja “Espanyol”, bet uzspēleja arī “Newell’s Old Boys”, PSG un Bordo “Girondins” vienībās. Viņš bijis arī Argentīnas izlases dalībnieks, piedaloties 20 spēlēs un gūstot divus vārtus.

 

Pieslēgties

Dienas fokusā

24/09/2021 09:19

Labākie “MyCareer” spēlētāju tipi “NBA 2K22” videospēlē

Izvēlēties un izveidot optimālu spēlētāju savam spēles stilam “NBA 2K22” videospēles “MyCareer” režīmā ir ārkārtīgi svarīgi, ja vēlies, lai tavs basketbolists kļūst par vienu no līgas labākajiem un pārņem kroni…