Igaunijas izlases kapteinis: 59 ielaistie punkti pret Lietuvu parāda, ka izdarījām arī kaut ko labu

27/02/2024 08:46
Nokopēts
Sīms Sanders Vene

Igaunijas basketbola izlases kapteinis Sīms Sanders Vene sniedzis savus komentārus pēc izcīnītās uzvaras pār Lietuvas valstsvienību.

Jau vēstīts, ka vakar 2025. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēlē Lietuva Tallinā ar 59:65 zaudēja Igaunijai, piedzīvojot pirmo neveiksmi šajā atlases ciklā, kamēr igauņiem ir divas uzvaras divās spēlēs.

“Esmu priecīgs, kā komanda cīnījās, it īpaši par atlēkušajām bumbām uzbrukumā,” atzina Vene. “Puiši izdarīja lielisku darbu, jo bija liels spiediens groza apakšā un cīņā par atlēkušajām bumbām. Domāju, ka 59 ielaistie punkti pret Lietuvu parāda, ka laukumā izdarījām arī kaut ko labu, īpaši aizsardzībā. Lieliska uzvara, lielisks “logs” un ceru, ka turpināsim šādā veidā.”

Tāpat savus komentārus izteica Igaunijas izlases galvenais treneris Juko Toijala. “Ko var pateikt – neticami puiši, neticami fani. Paldies visiem līdzjutējiem, kuri ieradās. Domāju, ka tā bija liela daļa no uzvaras, jo grūtos momentos, kad spēlētāji bija noguruši, viņi pavisam noteikti guva enerģiju no faniem. Parādījām vēlmi spēlēt aizsardzībā un cīnīties par bumbām uzbrukumā, tāpat uzskatu, ka labi pildījām spēles plāno. Laba uzvara, bet joprojām priekšā ir vēl četras spēles.”

Ulanovs par Lietuvas zaudējumu Igaunijai: Neglīta spēle, mums bija jāspēlē gudrāk

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām