Ikstens turpinās pārstāvēt RFS komandu

Kaspars Ikstens, sportazinas.com
Kaspars Ikstens | Foto: RFS

Latvijas futbola vicečempione trešdien panāca vienošanos ar vārtsargu Kasparu Ikstenu, ar kuru pēc aizvadītās sezonas beigām neizdevās vienoties par turpmāku sadarbību, savā “Twitter” kontā vēsta klubs.

Jau ziņots, ka Latvijas kausa futbolā ieguvēja RFS neturpinās sadarbību ar vairākiem pamatsastāva spēlētājiem. Tostarp bija arī Ikstens un viņa kolēģis vārtos Daniils Isačenko.

Ikstens iepriekšējās divas sezonas bija komandas pirmais numurs, bet pēc RFS pamešanas viņa vieta tika atvēlēta bijušajam Daugavpils vārtu vīram Daņilo Kučeram. Trešdien Ikstens un RFS spēja rast kopsaucēju un noslēdza vienošanos arī uz šo sezonu.

Vārtsargs aizvadītajā sezonā laukumā devās 27 spēlēs un 11 no tām savu vārtus nosargāja neskartus. Kopumā viņš karjeras laikā Latvijas spēcīgākajā čempionātā aizvadījis 269 spēles.

Karjeras laikā viņš Latvijā spēlējis arī “Jelgavas”, “Daugavpils”, “Skonto” un Rīgas “Olimps” vienībās.

Pēc aizvadītās sezonas beigām komandu pameta arī aizsargi Nauris Bulvītis, Edvīns Girdvainis un Alans Siņeļņikovs, kā arī pussargs Aleksandrs Fertovs.

Savukārt savos klubos no īres atgriezušies Dāvis Ikaunieks, Andrija Kaludžerovičs un Tins Vukmaničs. Ja Kaludžeroviču un Vukmaniču RFS kreklā vairs eredzēt, tad Čehijas kluba “Jablonec” paspārnē esošais Ikaunieks, iespējams, varētu atgriezties Latvijā.

Treneru korpusu pirms gaidāmās sezonas papildināja arī speciālists Viktors Morozs.

RFS aizvadītajā sezonā triumfēja Latvijas kausa izcīņā, iegūstot savu pirmo trofeju kluba vēsturē, bet virslīgā rīdzinieki izcīnīja sudraba godalgas.

2020.gada futbola virslīgas sezona sāksies marta vidū.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par